Daisy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Daisy
Věk: 2-3 roky
Velikost: menší
Snášenlivost: psi, feny bez problému, děti miluje.. ale je hodně opatrná a trvá jí dlouho, než k někomu získá důvěru
Nachází se: Plzeň
Kontakt: tel. číslo 604 349 508

Daisy je extrémní mazel, milovnice gaučů a postelí, ale nepohrdne ani dlouhou procházkou. Navázat s ní kontakt je však náročné. Je hodně opatrná a bázlivá. Nemá ráda nové lidi, dává to zřetelně najevo štěkotem a proto bude nutné delší seznamování. Ve chvíli, kdy člověka přijme, je mu naprosto oddaná a milující. Doposud nebyl žádný problém se psem ani fenkou. S kočkami si chce hrát a ptáky zakousnout. Miluje děti, jen je občas divoká a dítě povalí. Když se postaví na zadní, dosáhne na linku, takže vás naučí uklízet veškeré jídlo ????. Doma vydrží bez problému, nevyje, neštěká, nic neničí, maximálně si přinese vaše boty do pelíšku a na nich spokojeně spinká. Hygiena je 100%. Základní povely má v malíku - sedni, lehni, dej pac. Je hodně učenlivá a kdyby se s Daisy pracovalo, zvládla by toho mnohem více. Na vodítku trošku tahá, chce kolem sebe objevovat všechno nové. Seznamování bude opravdu na několik návštěv, má velký problém s cizími lidmi. Nenechá se pohladit, nevezme si pamlsek a důvěra je na bodu mrazu. Nekousla by, ale poušti velkou hrůzu.
Pro Daisy hledáme rodinu, kde ji budou milovat a nadále postupně učit věřit lidem. Je vhodná do bytu nebo domečku s bydlením uvnitř.
Do nového domova půjde očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná, po nezávazné seznamovací návštěvě v místě dočasné péče a po kladné předadopční kontrole a následném podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
Za pořízení krásných fotografií děkujeme: fotograf https://www.facebook.com/Lronde.cz/