JERRYNKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Říkají mi Jerrynka a jsem 5 letá, malá, rošťanda, vzhlem i povahou terierům vlastní. Panička mi odešla na věky spát a já přijela k tetám hledat štěstí a lásku, hledám znovu naději v lepší zítřky, ráda bych našla stabilní, láskyplný domov.

Zpočátku jsem byla bázlivější a trochu citlivá, jakmile jsem se ale srovnala s novou situací i prostředím, je zě mě pohodová, mazlivá holka, které ale rozhodně nesmí nic uniknout. Teta mi říká Kelišová, protože jsem rozená domovnice, cokoli se kde šustne, musím zkontrolovat, prověřit a všechno musím mít pod kontrolou, kam se na mě hrabe agent CIA. Jsem hodně ukecaná, všechno musím komentovat, nahlásit a rozhodně všude a u všeho musím být první. Zkrátka jsem typická terieří hlava, trochu gererálek Napoleon, ale k lidem vždycky hodná a přátelská. Nejraději se chovám na klíně, mazlím se a tulím k paničce, užívám si pozornost člověka a jsem vděčná za každé pohlazení.

Venku jsem stále ve střehu, cizí pejsky vyštěkám, nebo pokud jsou na me moc hrr, tak se jich lekám. Určitě musím chodit na bezpečném vodítku, spíše by mi vyhovoval venkov, nežli rušné město a chaos. Těším se na vás v Praze, Vaše Jerrynka."

Jerrynka je 5 letá kříženka, malého vzrůstu, váží asi 6 kilo. Po smrti paničky ji k nám svěřil bývalý partner, který je většinu času pracovně na cestách.
Jerrynka je miláček, je velmi hodná a mazlivá, miluje svého člověka a moc ráda se tulí na klíně, nebo pod peřinou. Je 100% čistotná, doma vzorná, ale na samotu doma si musí zvyknout.
Ve městě nebyla socializovaná, ale vodítko zvládá hezky, vše jí ale zajímá natolik, že na povely nereaguje, na volno tedy rozhodně nemůže.

Je to vážně Kelišová, prostě domovnice, nic jí nesmí uniknout, všechno hlásí, komentuje, je ukecaná, ráda se "dohaduje" a většinou má poslední slovo.

Je to velmi aktivní holčička, miluje pohyb a jistě bude potřebovat hodně vyžití venku, vybít energii, takže se hodí spíše a aktivní a mladší rodině, nebo k velmi aktivním mladším důchodcům. Doma pejsky toleruje, musí se s nimi seznámit, může pak na ostatní žárlit a mít tendence ostatní sekýrovat.

Jerry je milá holka, ukecaná horlivá ženská, potřebuje hodně lásky a stabilní, milující zázemí, ale také potrenovat poslušnost a socializaci. Hledáme pro ni zodpovědné majitele a aktivní život.

Jerry je odčervená, čipovaná, očkovaná, kastrovaná. Do adopce může odjet po předchozí návštěvě v dočasné péči, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Jerry piště prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/lvincour