TRAPÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Trapík a rád bych si našel prima novou a úžasnou rodinu. Jsou mi 2 - 3 roky a jsem malý, neskutečně mazlivý a kontaktní voříšek. Dosud jsem bydlel se svým psím tátou Jessim, ale oba se teď těšíme na své vlastní páníčky, kterým budeme dělat jistě velkou radost. Náš bývalý pán odešel na věky spát a my jsme přijeli k tetám do Dočasek hledat štěstí. Vážím kolem 7 kilo, jsem zdravý, tulivý miláček, miluju pozornost lidí a drbání, zpočátku jsem trochu zdrženlivější, než táta, ale v mazlení taky velký přebprník. Jsem aktivní, veselý kluk, velice přátelský, miluju lidi a především nějvíc zbožňuju drbáníčko, lenošení na gauči a měkkou postýlku, kde si slastně užívám krásný psí život. Rád bych našel pohodové milující majitele, kteří mě zahrnou láskou a pozorností a které budu vděčně odměňovat pusinkami, Váš Trapík."

Trapík je asi 2 - 3 letý voříšek, údajně kříženec JRT a maltézáčka. Spolu s jeho psím taťkou Jessim jim zemřel páníček a oni zůstali zcela sami. Klukům prospělo oddělení, společně na sebe žárlili a v určitých situacích si dokazovali, kdo bude mezi nimi šéf. Trapík je velmi hodný a kontaktní pejsek, je to úžasňák, velmi mazlivý a milý kluk. Rád chodí na procházky, ale doma si také rád zalenoší a hoví si v peřinách, nejraději by se stále mazlil, rád ukazuje bříško a nechá se drbat. Zpočátku měl trochu problém s hygienou, ale to bylo dané tím, že bývalý majitel pejsky venčil jen sporadicky a taky se kluci "vzájemně přečůrávali".

Doma je klidný, hodný, musí si zvyknout na režim svého pána, zpočátku ale štěká a smutní, takže ideálně bude rád s někým, kdo ho může mít pořád s sebou nebo pracuje z domova, nehodí se do bytu, kde bude zůstávat sám. S pejsky vcelku vychází, někdy se mu někdo nelíbí, ale rozhodně by mohl mít doma i psího partáky nebo lépe kamarádku, menší fenku, s psím partákem se musí nejdříve v klidu seznámit.

Společně byli kluci sebevědomější a více si venku dovolovali na ostatní psy, teď jsou sami mnohem klidnější, tvárnější a spokojenější, Trapík na Jessiho občas žárlil, přesto, že se za něj mnohdy schovával, jako za staršího. Pro Trapíka hledáme mladší, milující, zodpovědné, aktivní majitele, kteří ho zahrnou láskou a dopřejí mu dostatek vyžití venku a hlavně mazlení. Původně měl nadváhu, ještě potřebuje trochu shodit. Je to miláček, kterého si všichni ihned zamilují pro jeho skvělou povahu. Trapík je odblešený, odčervený, očipovaný, kastrovaný, s ošetřenými zoubky, bude vakcinovaný. Nyní je ostříhaný, původně je dlouhosrstý. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě jeho dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Trapíka pište prosím na mail : dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705