FANDA - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Fanda a za tři roky, co jsem na světě, jsem zažil celkem smolný časy. Loni mi zemřela panička a od tý doby na mne dohlížel její přítel, který si ale prošel náročnými životními obdobími. Poté, co byl převezen do nemocnice v kritickém stavu, jsem zůstal zcela sám opuštěný v chatě za Prahou a teta z Dočasek mi pomohly najít zase cestu za svým snem.
Jsem mladý, velmi hodný Bull kluk, s přátelskou, společenskou, milou a k lidem zcela nekonfliktní povahou. Lidi miluju nade vše, jsem obrovský mazel a úžasňák, hravý, veselý a milující pes.

Doma jsem velmi spořádaný a vzorný, dokonce vydržím i počkat na svého pána, i když jsem samozřejmě nejraději s ním. Rád spím v pelíšku i v posteli a nenechám si ujít žádnou příležitost, tulit se ke svému člověku. Také si rád hraju, nejoblíbenější hra je momentálně přetahování. Ke svým i cizím lidem jsem vždy přátelský, naprosto bezproblémový a kontaktní, spolehlivě vyskočím i dva metry, abych vám dal hudlana. Miluju procházky a výlety, ale potřebuju ještě trochu pracovat na udržení pozornosti na svého člověka, protože mě dost zajímá všechno kolem. Na zahradě moc rád běhám a prozkoumávám vše, co se dá, jsem aktivní, nabitý elánem a energií do každé zábavy a pohybu, jsem pohodvý pes s velkým srdcem, který potřebuje konečně stabilního a milujícího pána, nebo rodinu.
S malými pejsky si rád hraju, ty větší a velké mi moc nesedí a nereaguji na dobře. Rád bych našel zodpovědné, skvělé a milující majitele, kteří se mnou stráví celý společný život, na což se už moc těším. Váš Fanda."

Fanda je 3 letý Amstaff, váží 27 kilo. Je to krásný, velmi hodný a přátelský kluk, přišel o paničku, před odchodem k nám, byl několik týdnů sám v chatě, kam ho jezdili krmit a venčit příbuzní majitelky.

Fanda je skvělý, pohodvý a vyrovnaný pes, lidi miluje a zvládá všechny situsca bez problémů.
Má rád společnost, věnuje se svým lidem s velkou oddaností, věrností, je vděčný za každou pozornost a pohlazení. Je čistotný, neštěká a není destruktivní a vydrží v klidu, bez problému sám doma. Je to ale pochopitelně aktivní pes, plný energie, tudíž potřebuje jistě majitele, kteří mu zajistí dostatek vyžití venku, pohybu a hlavně lásky. Ochotně se učí další dovednosti a povely, základ ovládá skvěle. Bull sporty by pro něj byly dobrým prostorem a skvělou příležitostí pro vybití energie.
Miluje hračky, přetahovadla a jakékoli hry, dovádění a zábavu. Doma ale nepohrdne gaučem, nebo rád zaujme místo po vašem boku i v posteli.

Venku je Fanda spokojený, nadšený z procházek i pohybu, s malými psy si rád hraje, ale k větším a vekým psům je reaktivní, na tom je třeba intenzivně pracovat. Kromě toho má sklony k prohánění holubů a veverek, což vyžaduje dodatečnou pozornost a trénink. Má radost z každé pozornosti, kterou mu věnujete, ať se jedná o mazlení, lenošení, nebo naopak o fyzickou aktivitu.
Cestuje bez problémů, manipulaci zvládá výborně, poznávání nových lidí i situací dává levou zadní, mile rád.

Pro Fandu hledáme zodpovědné, milující majitele, ideálně se zkušeností s bull plemenem, fyzicky zdatné, s přirozenou autoritou, s dostatkem času, který mu budou věnovat. Ideální bude jako jedináček, pokud by bydlel ve městě, je potřeba pracovat na socializaci s většími psy.

Pokud jste ochotni poskytnout Fandovi stabilní domov, plný lásky, tréninku a porozumění, neváhejte nás kontaktovat. Fanda je připraven začít novou kapitolu svého života s někým, kdo mu může poskytnout lásku a péči, kterou si zaslouží.

Fanda je očkovaný, odčervený, čipovaný a vykastrovaný. Zaslouží druhou šanci a láskyplný domov, kde může strávit stabilní a dlouhý, spokojený život.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, po dohodě s jeho dočasnou tetou, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze. Informace o vás a podmínky, které byste rádi Fandovi nabídli, pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705