Igor - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 17.01.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 10/24
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Igor

Evidenční číslo 10/24, odložen 17.1.2024 z důvodu stěhování

Plemeno: kříženec středního/většího aktivního plemene
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 10.3.2023
Datum nálezu: odložen 17.1. 2024
Velikost: střední / větší

POKUD MÁTE O IGORA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Igorka se původní rodina vzdala z důvodu stěhování. Bohužel více nám známo není. Byl zvyklý žít v bytě, s pravidelnými procházkami a dostatkem lidské pozornosti. Je to nádherný a moc milý psí kluk, který bude jistě parádním parťákem do pohody i nepohody.

Igor je zprvu nedůvěřivý - vrčivý, opatrný, chce být s tím na koho už je zvyklý. Ovšem stačí mu chvilka času, pár vlídných slov a ideálně nějaká ta dobrůtka s pohlazením a je Váš. :-) Jak se ujistí, že mu neublížíte, tak Vás začne upřímně mít rád a šel by s Vámi na konec světa. Je to extrémní mazel, ocásek, pořád chce být v lidské blízkosti a je opravdu nerad sám. 

Ale pozor, je to mladý aktivní pes, který potřebuje dostatek vybití - psychického i fyzického. Ideálně pravidelné procházky, výlety, určitě by uvítal i nějaké větší sportovní vyžití - např. běh / běh u kola, házení frisbee, aportování, plavání. Podle nás by se mohl hodit i na agility, protože skáče opravdu nádherně a hlavně nadšeně. Má moc rád míčky a různá přetahovadla, ale vystačí si i "jen" s tím, co kde najde..  Není to prostě jen pes na zahradu, je to společník do života se vším všudy. Rozhodně vnitřní pes, takže bydlení v bytě či domku se zahradou.

S ostatními psy se zdá, že vychází dobře, nejeví se nijak zle. Je na 100% čistotný od prvního dne u nás. Jediné co, tak je trochu uštěkaný až ukvičený. Je to způsobeno samotou na kterou nebyl úplně zvyklý. Nechce být zavřený v kotci, nechce se nudit, nechce žít v nejistotě. Určitě bude potřeba s tím počítat a začít ho na samotu navykat, aby se tento pomalu začínající zlozvyk včas odboural. Na vodítku zezačátku trochu táhne, ale poté jsou procházky s ním velice příjemné. 

Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný a připravený odejít do domova, kde se mu dostane základní výchovy a hlavně dostatku pozornosti a pohybu. 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/