SHAUN

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Čtyřlístek pro hafany, z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

SHAUN HLEDÁ DOMOV!!! PROSÍM, SDÍLEJTE!!!
Shaun je cca 10 letý kluk. Je to milující pejsek, který bude pro svého pána věrným společníkem a miláčkem. To si ale první Shaun musí zvyknout.
Shaun není povahově běžný pes a člověk se s ním musí naučít žít, protože si nenechá hodně věcí líbit. Jakmile si ale zvykne na jednu, dvě osoby, nechá se koupar, stříhat a časat bez problému. Hlavně na něj nesmí člověk s ničím spěchat a opravdu se naučit jeho návyky. Nebude se mazlit, dokud on sám nebude chtít, což se nestává moc často, že by nechtěl.
Ve tmě si není úplně nejistější sám sebou, proto některé věci huře snáší.
Shau naprosto miluje procházky, na které se moc těší a je jedním z adeptů, které mohou za určitých podmínek brát i děti, protože krásně funguje.
Miluje pískací hračky a válení se po čerstvě ustlaném gauči. ♥
Shaun potřebuje někoho, kdo mu porozumí, kdo od něj nebude očekávat, že bude naprosto bezproblémový pes, kdo mu dá dostatek času, aby si na něj zvykl. Někoho, kdo nepotřebuje klasického ublemcaného mazla. Někoho, kdo chce opravit a zachránit zlomenou dušičku, která nejlepší roky svého života strávila v útulkovém kotci.
Do nového domova půjde odčervený, ošetřený Bravectem proti vnějším parazitům na nejméně 3 měsíce, čipovaný, očkovaný a kastrovaný.
Nyní se nachází v Albrechticích u Českého Těšína, tel. 735 923 732