Ronaldo - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8m Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

Ronaldo hledá domov. Rony se nadchází v krátkodobé dočasné péči v Praze.

Rony  je nádherný asi 4 měsíční štěně, chlapík jak se patří, počítáme, že v dospělosti bude většího vzrůstu 20-25kg.

Rony byl  odebraný z družstva na jihu Slovenska, kde jeho mamka, divá fenka, kterou se nedaří už dva roky odchytit, která ho porodila i se sourozenci ve špinavé opuštěné maštali.  

Rony je velmi chytrý, šikovný a učenliví psí chlapeček, který za pár dní v dočasné péči se dvěma dalšími psími kámoši krásně socializuje, naučil se základní povely, super zvládá i hygienické návyky či chůzi na vodítku. 

Plnými doušky si konečně užívá pravý rodinný štěněcí život.

Snášenlivost s kočkami a ostatními zvířátky není vyzkoušená, ale Rony je štěňátko, které si na spolužití s jinými zvířátky mimo psíků lehce zvykne.

Ronymu hledáme láskavý domov, kde bude členem rodiny, jedině s možností pobytu uvnitř. Žádné boudy, žádné živé zvončeky na dvůr. 

Rony je zdravý, komplet očkovaný, čipovaný a má pas na vycestování do zahraničí. Je ošetřený proti vnitřním i vnějším parazitům.

K malým dětem z důcodu oboustranné bezpečnosti nedoporučujeme.

Hledáme Ronymu zodpovědnou rodinu, která ví, co obnáší výchova psa a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která mu dovede zabezpečit stabilní zázemí /psík je závazek i na 15 a víc roků/ s dostatečným finančním zabezpečením /kvalitní krmivo a kvalitní veterina/. Hledáme mu aktivní rodinu, které mu zabezpečí dostatek pohybu, ale i vyžití s množstvím her a jiných aktivit.

Do domova půjde Rony po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v přiměřeném věku a po úhradě adopčního poplatku. 

V případě vážného zájmu prosím pište informace o Vás a Vaší rodině, a o podmínkách do kterých by byl Áron adoptován, jaké aktivity pro psíka nabízíte. Na zprávy bez těchto informací z časových důvodů nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení. KONTAKT: ss inbox, ss fb profil Rita Tornyaiová, mail: ozmojzivot@gmail.com

Videa na fb profilu: https://m.facebook.com/

 

KOMPLETNÍ NABÍDKU NABÍDKU NAŠICH PEJSKŮ NAJDETE NA: https://www.doghope.cz/adoptuj/