ZOE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Zoe a jsem roční, překrásná Bull krasavice. Můj páníček mě šoupnul do utulkového kotce, kde jsem naštěstí pobyla jen jeden den, měla jsem kliku, že jsem mohla hned po první noci odjet k tetě do dočasné péče. Jsem neuvěřitelná mazlivka, nonstop bych vyvalovala bříško, nechávala se drbat a lepila se na svého pána. Jsem moc hodná, přátelská a taky velmi aktivní, temperamentní a stejně jako podobní bull pejsci nabitá energií, kterou bych mohla rozdávat a kterou samosebou potřebuji vybít. Miluju pohyb, pozornost lidí a do mojeho obrovského srdce bych ráda přijala nějakou lidskou duši napořád. Hodila bych se na psí sporty, různé bull aktivity, kde bych zaměstanala tělo i hlavu. Jsem poslušná, vychovaná, na vodítku se učím chodit moc hezky, ovládám základní povely a krásně se se mnou pracuje. S ostatními pejsky vycházím bez problémů, nechám se usměrnit a jistě bych doma měla i ráda nějakého podobného parťáka na dovádění a hrátky.

Ráda bych brzy našla aktivní rodinu, která má s bull pejsky zkušenosti, dopřeje mi dostatek vyžití, zahrne mě láskou a bude se mnou pokračovat ve správném vedení, na které jsem si již hezky zvykla, Vaše Zoe."

Zoe je mladá, roční bull fenka, středně velká, váží 23 kilo. Její majitel ji odložil do útulku, odkud druhý den přijela k nám a nyní hledá ten nejvhodnější a hlavně již trvalý domov. Zoe je srdečná, veselá, neustále dobře naladěná, společenská fenka, miluje lidi a nejraději by byla stále nalepená na svém člověku, mazlila se a nechala se drbat. Její pán je pro ní středobod vesmíru a tak by byla ráda stále s ním, je to věrná, oddaná duše s obrovským srdcem. Je velice aktivní, nabitá elánem, akční a mazlivá, je to hravé odrostlé štěně, co bude moc rádo za každodenní aktivitu a pohybové vyžití venku. Doma se svými lidmi je hodná, povaluje se vedle vás na gauči a užívá si vaší přítomnosti, která je pro ni vším. Hodila by se na psí sporty, bull aktivity by pro ni byly rozhodně ideální, potřebuje velmi akční majitele, kteří ji poskytnou dostatek vyžití a pohybu. Se psy i fenami je nekonfliktní, v dočasné péči je se dvěma fenami a psem a přes počáteční občasnou žárlivost, si již zvykla na společnost psů, které respektuje, takže běžně zkušenější pejskaři jí nebudou mít problém začlenit k psímu parťákovi.
Naučila se perfektní poslušnost, i přes to, že je to akční torpedo, stejně jako všichni Bull pejsci, moc hezky se učí nové dovesnosti a povely.

K dětem spíše větším, rozumným, kvuli její hyperaktivitě a síle. Zoe je skvělá, akční, veselá, milující a mazlivá holka, je vhodná spíše domu se zahradou, kde by nevadilo, že ohlásí štěkotem, ruch za dveřmi, venku apod. Zpočátku měla problémy se samotou doma, nyní již je zvyklá na neměnný režim, takže doma sama vydrží, nicméně je nutné počítat s tím, že jí to v novém domově bude také trvat nějakou chvíli. Pokud bude moci trávit čas s majitelem, bude nejspokojenější pes pod sluncem. Je nutné jí krmit výhradně bezobilnou jehněčí stravou, u nás je krmena Samsfield hypoalergenními jehněčími granulemi a je zcela bez problémů.

Zoe je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde jako plnohodnotný člen rodiny, nikoli na ven k boudě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči v Mělníku a předkontrole v novém domově. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel: 602 259 705. Návštěva v dočasné péči v Mělníku po domluvě s Danielou na 777 658 628.