Poslušná Erin - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Rotvajler
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Erin, krásná psí dáma, mám 8 let, 36 kg. Milovala jsem svou rodinu celým srdcem. Věnovali se mi, cvičili mě, měla jsem se hezky. Bohužel, jednoho dne se rozešli a navíc přišlo miminko, které na mě mělo alergii. A tak jsem neměla kam jít a bylo to již natolik urgentní, že se uvažovalo i o poslední možnosti... Ale svitla mi naděje, panička se domluvila se spolkem Psí senioři v nouzi, který mě přijal do dočasné péče. Prý se budu mít ještě krásně, prý by to bylo možné již o Vánocích. Prosím, adoptujete mě?

Jsem stále aktivní, kdyby nebyl můj věk znám, nikdo by mi ho netipl. Miluji lidi, mazlení, hry, polehávání na gauči nebo na pelíšku. Hygienické návyky mám perfektní, o samotě neničím, neštěkám. Poslouchám, prošla jsem i výcvikem. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu bez košíku, i na veterině jsem byla hodná. S jízdou v autě nemám problém. Prostě, umím se chovat a mohu s Vámi dělat cokoli.

Se psy i fenami v dočasné péči si chci po seznámení hrát. Dříve jsem chvíli žila s fenkou i s kočkou. Na kočku doma bych si znovu zvykla, jen přede mnou nesmí utíkat. Mohu i k rozumným dětem.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná, krev, sono bříška i srdce mám v pořádku.

Domov hledám pouze uvnitř!, v domku nebo v bytě.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.