Rony - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? RONY HLEDÁ DOMOV ????

Temperamentní, úžasný, roční psí kluk.....

Ron sice domov měl. Ale víte jak....jeho páníček si pořídil Rona velmi neuváženě. Neměl na něj čas, dostatečně se mu nevěnoval a pro Rona je to hotové utrpení. Místo aby nasával život, trčí v bytě. Z nudy občas něco nepotřebného rozkouše a pánovi došla "trpělivost". Rony musí z domu...

Roneček je povedený mix labíka, s váhou něco málo přes 20kg. Je to takové živé stříbro, kterému chybí základní vyžití, co vyžaduje každý pes. Nic víc, nic míň. Není extrémně náročný. Běžná procházka, trocha té výchovy, pár aportů a Ron bude v sedmém nebi. 

Ideální domov by byl v domku se zahradou, kde bydlí laskavá a milující rodinka. Nepohrdne ani bytem ale s častějšími procházkami. 

Ron si zaslouží konečně důstojný a krásný domov, kde se mu budou věnovat a razí heslo: ať se mládí vydovádí. Ron potřebuje aktivní lidičky, ne lenochy. 

Bude potřeba doučit ho pár povelů, dopilovat vodítko a hlavně ho unavit. Protože unavený pes je spokojený pes. 

Jako každý labík miluje lidi. Může klidně k rozumným a větším dětem, kterým bude zdatně sekundovat při hrách a lumpárnách. Neúnavně bude běhat za míčkem, hrát na honěnou a loudit sušenky. Se psy je kamarád a klidně parťáka nebo psí kastrovanou kámošku uvítá. Kočky prožene ale neublíží. 

Hledáme pro Rona to nejlepší....zatím neví, jak krásný a bohatý život může být. 

NA ZODPOVĚDNÉ, SYMPATICKÉ A USMĚVAVÉ BUDOUCÍ PÁNÍČKY RONEČEK ČEKÁ V TRUTNOVĚ. 1plyšový útulek z.s. u Brna ho vzal pod svá ochranná křídla a volat můžete Lena Čtvrtníčková na číslo 602 733 981 

Nebo pište na email: kalendar2018@seznam.cz