Dannie - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Donnie
Věk: 1,5 – 2 roky
Velikost: menší střední, 10 kg
Snášenlivost: lidi, děti i psy po opatrném seznámení, nejdřív je bojácný. Kočky doma nezná, venku na ně nijak nereaguje.
Nachází se: v Plzni
Kontakt: Tereza Ningerová, tel. 734 334 150

Ahojky lidičky Já jsem Donny. Jsem moc fajn kluk, rád se mazlím a jsem věrný, teda, jak říká teta, když si mě nejdřív získáš ???? Za svůj krátký život jsem se musel prát o jídlo, abych dostal něco do tlamičky a vyrůstat v tak velké smečce je opravdu oříšek, tak to na mě nechalo nějaké stopy. V tom domě, co jsem se narodil a nejdřív žil, tak nás bylo přes padesát, nikdo nás nic neučil a nic jsme neznali. Odvezli nás odtamtud v půlce září a já jsem teprve začal zjišťovat, co a jak má takový pes domácí vlastně umět a vědět. Konečně jsem zjistil, co je to mít svůj pelíšek a svojí plnou misku, jo a tety postel je taky super. Moc se mi líbí každodenní kontakt s mou dočasnou rodinkou a tak jsem nerad sám doma. Když teta odchází pryč, tak kňourám a štěkám, protože se moc bojím, že už se mi nevrátí. A když jsem doma sám, tak kolem mě často vybuchují věci. Ale fakt se snažím, abych to doma sám zvládal a když se vrátíš domů, jsem ten nejšťastnější pejsek na světě a samou lásku bych tě sežral. Minulá dočasná teta mě doma naučila i na klec, ale tu když tak potřebuji hodně bytelnou, protože jsem kouzelník a rychle najdu, kudy z ní můžu ven.
Se všemi členy rodiny vycházím moc dobře. Fenky mám rád s pejsky je to trošku horší, ale taky si zvyknu. Teta má doma dva psí kluky, ještě papoušky a morčata. Jo a ještě nějaký malý lidičky, ty jsou taky fajn a padají z nich takový dobrý věci.
Už umím suprově chodit suprově na vodítku a úplně na pohodu umím jezdit v autě, sednu si a koukám ven nebo taky občas usnu. Do výtahu chodím úplně sám a venku už se ničeho nebojím.
Tak doufám že najdu už taky tu svojí báječnou a trpělivou rodinu, kde určitě budu chvilku zlobit, ale jenom než si spolu sedneme a budeme se mít moc rádi. Já už chci být taky ten věrnej a milující pejsek.
Jestli se Vám líbím, zavolejte tetě Tereze a přijeďte se za mnou podívat,
Do adopce půjdu očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
Příjem 17.9. Hulice
Za pořízení krásných fotografií děkujeme Anně Plevové
https://www.facebook.com/anna.l.plevova