Bibi

Pohlaví

Fena

Věk

3 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

Čtyři štěňátka našla jedna dobrá duše opuštěné mezi haldami dřeva u osady na Slovensku. Zřejmě je tam schovala jejich máma, aby tam byla v bezpečí před krutým zacházením v osadě. Bohužel fenka se ke štěňátkům dlouho nevracela, bůhví, co se jí přihodilo. Nálezci se o drobky naštěstí hezky a starostlivě postarali a jedno štěńátko si rovnou nechali jako nového člena své rodiny. O týden později dokonce na stejném místě našli drobnou fenku, zřejmě maminku štěňátek, která podle svého špatného stavu byla pravděpodobně někde zavřená. Fenka dostala jméno Lolka a už je také v bezpečí v dočasné péči.

Zbývajícím sourozencům – Bastymu, Brunovi a Bibi – teď hledáme nové domovy, aby se mohli take radovat z bezstarostného života milovaných a hýčkaných štěňátek.

Štěňátka podstoupila testy na infekční nemoci a chválabohu měla všechna negativní výsledek. Drobkové byli neskutečně začervení, ale naštěstí je jejich nelítostný start do života nepoznačil ani fyzicky ani psychicky. Jsou to velmi šikovná, učenlivá, hravá, zvědavá a odvážná klubíčka štěstí. Jsou to aktivní šídla, plná radosti ze života a lásky. K lidem jsou velmi přítelská a kontaktní. Milují i společnost starších pejsků.

V dospělosti budou malého vzrůstu cca 5-8kg. Štěňátka mají 7 týdnů a jsou veterinárně ošetřená proti vnitřním i vnějším parazitům, mají už po první vakcíně, jsou čipovaná a mají mezinárodní pas na vycestování.

Hledáme prckům laskavý domov, kde budou členem rodiny, pouze s možností pobytu vevnitř. Žádná bouda, žádný živý zvoneček na dvůr. Hledáme jim zodpovědnou rodinu, která ví, co obnáší výchova psa a má na to dostatek času a trpělivosti. Rodinu, která jim zabezpěčí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 a více let), s dostatečným finančním zebezpečením (kvalitní krmivo a veterinární péče). Hledáme aktivní rodinu, která štěňátkům nabídne dostatek pohybu a vyžití s možností her a dalších aktivit.
K velmi malým dětem z důvodů oboustranné bezpečnosti nedoporučujeme.

V případě adopce k dalšímu pejskovi, je možné adoptovat pouze k fence nebo ke kastrovanému pejskovi. Děkujeme za pochopení.

Štěňátka půjdou do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace a po úhradě adopčního poplatku 4000Kč. Momentálně se nachází u Rokycan.

V případě zájmu o adopci, prosím pište na ozmojzivot@gmail.com.