TEDDY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Zdravím lidi, co takhle dát domov jednomu, chlupatýmu kámošovi? Jmenuji se Teddy a jsem ještě mládě, bude mi kolem 8 měsíců a jsem neskutečněj krasavec. Možná pocházím z očácké rodiny, ale klidně ve mě může být i kousek kolie, nebo pastevce. Pejsek jsem moc hodný, veselý a hravý, zkrátka, dobrá duše s milou povahou, jsem středně velký, nyní mám 16 kilo a myslím, že více než 20 ani v dospělosti mít nebudu.

Miluju všechny lidi i pejsky, rád se mazlím, nechám si drbat bříško a dovádím se svými psími kamarády nebo s lidmi, pozornost a kontakt s člověkem je pro mě balzám na duši a rád bych proto našel nejaké spřízněné lidské srdce, které zaplním velkou láskou. Váš Teddy."

Teddy je mladý, středně velký fešák s delší srstí, který k nám přijel z útulku. Je mu 8 měsíců, váží 16 kilo a kromě toho, že je to velký sympaťák, má také přátelskou a nekonflktiní povahu. Zpočátku byl trochu nejistější, ale velmi rychle si zvykl na nové prostředí i lidi, má rád dovádění na zahradě, hrátky s pejsky, je nadšen z přízně lidí a celkově je to velice veselý a pohodový kluk. Teddy může mít doma psího parťáka, na pejsky je zvyklý a bude to pro něj jistě zábava a výhoda, naopak bychom ho nedoporučovali k úplně malým dětem, když se rozvášní při hře, může nechtíc ublížit, povalit, nebo okusovat v zápalu hry.
Bude to vhodný pes pro velmi aktivní a sportovně založené majitele, potřebuje hodně vyžití venku a hodně pozornosti i práce na další správné výchově. Je ale moc hodný a učenlivý a jistě bude dělat v pové rodině radost. Hodí se do domku se zahrádkou, s bydlením pouze doma s lidmi. Hledáme zodpovědnou, aktivní, milující rodinu, jterá ho bude celý život milovat a pečovat o něj.
Je odčervený, odblešený, čipovaný, očkovaný. Do adopce může odjet po předchozí návštěvě v dočasné péči, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti a úhradě adopčního poplatku. Nachází se poblíž Jesenice u Prahy u dočasné tety Radky – 777 310 185. Informace o vás a vašich podmínkách pro Teddyho piště prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705 Za fotky děkujeme moc https://www.facebook.com/svatia.foto