MONTÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Montík a jsem maličký, bílý čivaví princ. Je mi 7 let a přijel jsem jako tlusťoučká kulička, ale teta uz na mojí figuře pracuje a z původních 5 kilo, už jsem o půl kilíčka lehčí. Svůj život jsem prožil s bývalou paničkou, která odešla navždy z bytu, kde mě nechala a já jsem zůstal sám. První okamžiky jsem cizím lidem moc nevěřil, bál jsem se a ukázal jsem i zoubky, ale ke svému člověku brzy přilnu a je pro mě středobodem vesmíru. Svojí paničku oddaně miluji a zbožňuji, budu moc rád, pokud znovu takovou najdu. Doma jsem velmi hodný, klidný a vzorný, čistotný, sám vydržím doma a nezlobím. Jakmile mám ale svého človíčka nablízku, nespustím ho s očí, přitulím se nejraději bych byl stále s ním. Dáte - li mi trochu času, zvyknout si na vás a nebudete na mě tlačit, velmi rychle si k vám získám důvěru a budu tím nejoddanějším pejskem pod sluncem. Na vodítku chodím hezky, nevadí mi ostatní pejsci ani fenečky, všechny mám rád, doma budu klidně jedináček, nebo budu mít dalšího hodného malého parťáka. Rád bych našel laskavou a vlídnou paničku, se kterou si budem v lásce a pohodě žít. Váš Montík."

Montík je 7 letý čivaváček, krásný, polodlouhosrstý kluk. Jeho majitelka ho zanechala v bytě, odkud se odstěhovala, byl zklamaný, zlomený a opuštěný, proto byl i první den nejistý a nedůvěřivý. Vlídným slovem a laskavým přístupem se ale hned první den osmělil a stal se z něj miláček, který jen bude potřebovat zvyknout si na nového člověka. Přijel obezní, ale už hubne a z původních 5 kilo, už má jen 4,5.
Montík je moc hodný pejsek, který nade vše miluje svého člověka, inklinuje především k ženám, k mužům je nedůvěřivý a ostražitý, paničku si "hlídá".
Jakmile si získá důvěru, miluje mazlení a ukazuje bříško, kde se oddaně nechává drbat, tulí se a spinká přilepený k vám a moc rád se chová.
Je to pejsek, ideálně pro jednoho majitele - paníčku - ale jistě by si časem zvykl na mužskou společnost, k dětem se nehodí, kvůli své plašší povaze. Vodítko zvládá hezky, miluje procházky, hračky ignoruje.
Cizí lidi napoprvé zastraší, zavrčí ze strachu, ale vetšinou si jich nevšímá, bude nejspokojenější po boku své paničky v klidnějším prostředí.
Doma je vzorný, klidný, čistotný, sám doma vydrží. S pejsky je kamarád, má je rád a doma by mu hodný parťák nevadil.
Hledáme pro něj milující domv, stabilní zázemí, laskavou paničku, která ho zahrne láskou a péčí.
Monty je je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou, po dohodě s Markétou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 . Za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/agatazborku