TIM - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Jmenuji Timmy, jsem 4,5 letá hladkosrstá špagetka, fešný kluk a celkem dlouho už hledám nové páníčky, bohužel zatím stále neúspěšně. Vážím 10 kilo, jsem úžasňák a hledám tady ty pravé jevčíkovské nadšence. Jsem obrovský mazel, miluju svého člověka, kterého věrně následuju, budu váš oddaný přítel a stín, který vás bude všude doprovázet a moc rád.

Miluju hry všeho druhu, mám ráda hračky, plyšáky, cokoli pískacího, co si můžu požvejkat. Spinkám zásadně v posteli, vyberu si hračku na spaní, kterou si pocumlám a usnu s ní v tlamě, takový mám rituál. Moc rád se tulím a mazlím k paničkám, můj člověk je můj Bůh.

Budu nadšený, když mě vyvezete někam na výlet, protože jízdu autem zvládám taktéž na jedničku. S pejsky vyjdu bez problémů, fenečky mám rád, ale vůbec mi nebude vadit, když budu psí jedináček, protože tak se cítím nejlíp.

Jsem zcela bezproblémový pejsek, který se už nemůže dočkat své nové rodinky, pro kterou jistě budu skvělým a věrným parťákem. Váš Timík.

“ Timmy je 4,5 roční kříženec jezevčíka, který k nám přijel od nezodpovědné majitelky. Ta zanedbala jeho kožní problémy a vzhledem k tomu, že je Timík alergik, přijel v dost katastrofálním stavu k nám. Byl hubený, olysalý, drbal se kvůli svědění po celém těle, měl zánet kůže i uší. U nás se dostal do formy, je stabilizovaný a spokojený.
Je to veselé a umazlené zlatíčko, které vás bude láskyplně následovat, bude se k vám tulit na gauči i v posteli, celý den by klidně vyžadoval mazlení a drbání, to je nejspokojenější. Miluje své lidi, které nespustí z očí, potřebuje lidičky s dostatkem času, aby měl častou společnost. Je to přátelský a hodný, kluk, miluje procházky a s pejsky nemá větší problém. V dočasce žije ve smečce pejsků, ale doma si rád jistě bude užívat jako psí jedináček a král.
Timík miluje hračky, vydovádí se hlavně s pískacími zvířátky, ale i s plyšáky, které si dudlá před spaním. Manipulaci, koupání, zvládá bez problémů, ideálně s hračkou v zubech. Je nadšený cestovatel a všude ho můžete vzít s sebou, umí se chovat a je skvěle socializovaný, miluje spaní u kamen v teple.
Kočičky v novém domově nedoporučujeme, má velké tendence je prohánět. Timmy by mohl do rodiny s dětmi, pouze staršími a rozumnými, které vědí, jak se k pejskům chovat. Jinak je zcela bezproblémový, veselý, na procházkách chodí na vodítku vzorně, doma je 100% čistotný, váží 10 kilo.

Tim potřebuje specilání krmení, dietu Royall canin pro alergiky, kterou je nutné dodržovat bezpodmínečně, pravidelně dostává Cytopoint, injekci proti svědění a šampon Malaseb. Je v péči dermatologa v Praze na klinice Ivet a zde mu i nadále hradíme potřebnou veterinární péči,v rámci alergie.

Tim je kastrovaný, odblešený, odčervený, očipovaný a vakcinovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Býkovicích u Brna. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotečky moc děkujeme @libuše macků