Luky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihomoravský
Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? LUKY ????

Ani ne roční pes..... kde se vzal a odkud přišel nikdo neví. Bez čipu, známky ale s obojkem a vodítkem. 

Hubený, s vystouplou páteří a žebry jako klávesy od piána, se nechal odchytit. Se strachem a zároveň s kapkou naděje, že nebude bit ????

Luky byl zřejmě zvyklý na surové zacházení minulého pána a nebo na svých toulkách potkal někoho podobného. Jak jinak si vysvětlit zlomený zub a oteklý čumák? Vypadá to na pořádnou ránu lopatou nebo holí. 

Tenhle 14 kilový krasavec už se pár dní zotavuje v dočasné péči, nabírá na váze a jeho vděčnost nezná mezí. I když ho člověk zradil, stejně tu naši lidskou rasu miluje. K malé holčičce v rodině je opatrný a jemný. Se psy je v pohodě a hravý a kočky prohání. Ale stejně si nejvíc užívá tepla domova, gauče a přitomnosti dočasné rodiny. Neustále se tulí a vyžaduje mazlení. Ale přes to všechno má v sobě jakousi obavu, kterou si nese z předchozího života.  

Hledáme pro Lukyho zodpovědnou a laskavou rodinu, která se ho s láskou ujme a už nikdy ho neopustí. Luky si zaslouží krásný psí život, po tom všem, co od lidí zkusil. Potřebuje výchovu pozitivními metodami a pocit že je milovaným členem rodiny. Že je vítaný a chtěný. 

Jeho váha, až bude v kondici, bude něco málo přes 20kg. Takže z něj bude střeďáček jako víno. Nebude nijak náročný.... běžná procházka, teplo domova a ruce které hladí. Tak tohle by si přál. 

Pod svá ochranná křídla ho přijal 1plyšový útulek z.s. se sídlem u Brna. Své životopisy a zkušenosti se psími miláčky pište prosím na email: kalendar2018@seznam.cz a nebo volejte 

Lena Čtvrtníčková 602 733 981 která vám řekne víc.