Lotty - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 18.08.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Lotty

Evidenční číslo .../23, narozena u nás dne 18.8.2023

Plemeno: kříženec malého plemene (matka X teriéra )
Pohlaví: fena
Rok narození (cca):  18.8.2023
Datum nálezu: 18.8.2023
Velikost: malý

POKUD MÁTE O LOTTY ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Dva měsíce na útěku, dva měsíce po ni nebylo ani památky.. Hlad ji dohnal k nouzovému řešení - začala se přibližovat k lidem a jejich miskám pro místní divoké kočky.  Víc a víc se začala otrkávat. Dne 15. srpna se nám Bettynku povedlo odchytit. Byla ve vysoké úrovni březosti, na sonu zjištěno pět malých uzlíčků. O tři dny později, 18. srpna, to vypuklo. Porod byl dlouhý, ale bez komplikací. Během dne se povedlo odrodit všech pět štěňátek - všichni i s maminkou v pořádku. 

Mamka Bettyna i čtyři štěňátka jsou již ve svých nových domovech. Mají se čile k světu, všechno prozkoumávají, učí se, rostou. Jen tady malá Lottynka nám zůstala. Je extrémně hodná - nic neničí, hygienu se uči velice rychle, nijak zbytečně nezlobí, nevyvádí. Opravdu moc hodné a učenlivé štěně, které už chce lásku své rodiny a bezpečí domova, který bude jenom její. 

Je malinká, trochu do špice, ale těžko říct. :-) Ocení rodinu, kde se ji budou věnovat - mazlit, hladit, vychovávat a brát sebou na výlety. Nechceme, aby se z ní stal pes/nepes.. Má svoje kvality a když je v ní člověk bude upevňovat, bude skvělým velkým psem v malém těle.

Určitě to není pes na ven, takže hledáme pouze bydlení vnitřní! Podmínkou adopce jsou dvě nezávazné návštěvy předtím, kastrace v budoucnu a průběžný kontakt s námi. 

Do nového domova bude odcházet očkovaná, čipovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je kastrace v budoucnu.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/