ARGA

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Evidenční číslo: 6645
Místo nálezu: Valeč
Rasa: nejspíše kříženec německý pinč a brakýř
Věk/pohlaví: asi 7 let stará, fena
Váha: při příjmu 20.5 kg V kohoutku: cca 50 cm
Původní čip: nenalezen, protoaplikován útulkem
Kastrování: ano
Odblešení, odčervení: ano, útulkem
Očkování: útulkem vzteklina a DHPPi
Adopční poplatek: 1000,-Kč


Informace: Argička je další z našich hodných feneček. Je to typický rezavý voříšek s hezkým kukučem, bohužel však, pravděpodobně špatně vidí či nevidí na jedno oko a má obroušené zuby. Ale vůbec ji to v ničem nelimituje. Ze začátku se trochu bála, ale rychle si na nás zvykla. Na vodítku většinou chodí moc hezky, ale umí si i zatáhnout. S ostatními pejsky je snášenlivá. Neničí si hračky ani netrhá deky. Hygienu bude potřeba trochu dopilovat ale už ji to celkem jde. Je to roztomilá psí dáma, která bude potřebovat hodně lásky a k někomu doslova přilnout. Po vyšetření očí je nutné 2x denně zakapávat očíčko.


Podmínky adopce zde: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak

Noví majitelé jsou pečlivě vybírání a pejsek nemusí být vydán i po splnění adopčních podmínek. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků" či na našich oficiálních webových stránkách www.utulek-jimlin.cz. Pejsek je vždy čipovaný, očkovaný a odčervený. Volat je možné od 8 do 18:00 na tel: 604 451 258

Foto: Lucie Zahradníčková


Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím, co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje, aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli, může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.