CAESAR

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Útulek pro opuštěná zvířata Jimlín
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Evidenční číslo: 6625
Místo nálezu: Domoušice
Rasa: nejspíše kříženec rotwajler a bernský salašnický pes Věk/pohlaví: asi rok starý, pes
Váha: při příjmu 36 kg
V kohoutku: cca 68 cm
Původní čip: nenalezen, proto aplikován útulkem
Kastrování: ne
Odblešení, odčervení: ano, útulkem  Očkování: útulkem vzteklina a DHPPi
Adopční poplatek: 700,-Kč


Informace: Tento nádherný statný pejsek byl vyhozen na pokraji lesa u silnice a věrně tam přečkal celou noc. Vyhrabal si místečko na dobré spaní, ale moc se mu bez páníčka, na kterého čekal dobře nespalo. Páníček už bohužel nikdy nepřijel a musel putovat do útulku. Z lesa se mu moc s cizími lidmi nechtělo, ale nakonec odjel do bezpečí útulku. Po pár dnech se rozkoukal a jeho milé ošetřovatelky s radostí vítá a těší se na ně. Je to mladý psí rozverný kluk, který moc soicalizace nepoznal a proto se nových věcí bojí a "hrdinsky" na ně štěká. S jinými pejsky se seznamuje ale s psími pány asi kamarád zřejmě nebude. Bude výborný hlídač u domečku se zahrádkou a páníčkem, který ho řádně vychová a dá mu dostatek vyžití. Hygienické návyky se snaží dodržovat. Na vodítku se naučil chodit rychle a procházky si užívá. Nepohrdne žádnou dobrotou. K cizím je zpočátku nedůvěřivý a proto bude zapotřebí více návštěv.

Caesar momentálně chodí do výběhu s Tuláčkem, kterého má rád. Je proto možné, že po opatrném seznámení by se mohl kamarádit i s psími kluky.

 

Podmínky adopce najdete zde: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak

Noví majitelé jsou pečlivě vybírání a pejsek nemusí být vydán i po splnění adopčních podmínek. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků" či na našich oficiálních webových stránkách www.utulek-jimlin.cz. Pejsek je vždy čipovaný, očkovaný a odčervený. Volat je možné od 8 do 18:00 na tel: 604 451 258

Foto: Lucie Zahradníčková


Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím, co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje, aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli, může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.