Sára

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Sára
Věk: 6 let
Velikost: větší, střední
Snášenlivost: na malé a střední pejsky štěká a vyjíždí po nich, ostatní zvířata včetně koček má tendenci lovit, děti nejsou vyzkoušené.
Nachází se: Praha
Kontakt: Markéta tel. číslo 604 874 909, mail: pesnejvernejsipritel@seznam.cz

Sárinka je velká milovnice lidí, obzvlášť žen. Strašně ráda se tulí a mazlí a blízkost svého človíčka si náležitě užívá. Hygienu má zmáknutou na výbornou a když se stane, že v noci potřebuje ven, tak člověka probudí. Nic doma neničí a při odchodu pánečka z domu neštěká, v klidu čeká na jeho návrat. Jelikož má Sára nadváhu, bude jí třeba regulovat stravu a zamezit jejímu přejídání (např. odpadkový koš, ten má moc ráda :) ). Pokud totiž dostane jakoukoliv příležitost, tak je schopná se obsloužit sama a vše v dosahu spapat a to jak uvnitř domu tak i venku při procházce kde neváhá klidně okrást kolemjdoucí o něco k snědku.
Na procházkách je třeba mít Sáru na vodítku a nepouštět jí na volno, ráda prohání okolní zvěř, včetně koček. Z počátku má tendenci na vodítku tahat. Na malé a střední pejsky je ostřejší a nebojí se vystartovat nebo aspoň hrozit z dálky. Pokud si nějakého psa oblíbí je skvělá parťačka "na hraní i na zločin". Levou zadní se naučila základní povely jako je "ke mě, pac, sedni a lehni", při správném vedení bude skvělým parťákem, rychle se učí. Bázlivě reaguje na bouřku, vrtulníky, nečekané rány a petardy. V případě bouřek a petard potřebuje být s člověkem, není to pes do kotce ani k celodennímu pobytu na zahradě. Moc ji baví hrabat díry (obzvlášť pokud najde krtinec nebo díru od myší).
Hledáme pro ni dům s dobře zabezpečenou zahradou a s celoročním přístupem do domu. Není to pes na hlídání pozemku nebo objektu. Vyžaduje společnost člověka a moc si ho užívá. Chce být právoplatným členem rodiny.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/760334/saru-uz-dvakrat-lide-zradili-nejdriv-ji-vyhodili-s-brichem-plnym-stenat-pak-ji-vratili-z-adopce.html?fbclid=IwAR2GpjLgUH96ahQPfcVAqVz8ulisV6AMj9CwZxv-oJgQh0OnYknCR9CLBcA


Do adopce půjde očkovaná, čipovaná, kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Datum a místo příjmu: 17.8.2023, Lounsko
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/
Za krásné fotečky děkujeme: https://www.facebook.com/komino.kosnar
https://www.facebook.com/Kaminofoto1