nejmilejší dáma Lili - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Lili, krásná stafordí dáma, mám 22 kg a 11 let. Kdyby můj věk nebyl znám, nikdo by mi ho netipl. Jsem stále velmi aktivní a v dobré kondici. Celý život jsem žila v bytě, užívala si gauče, tepla. Jednoho dne můj páneček přišel o bydlení. Stěhoval se tam, kam pejsci nesmí. A tak mě odvedl do útulku. Ráno a večer mi již byla zima, navíc mě bolela ouška, a tak z útulku zavolali spolku Psí senioři v nouzi s prosbou o dočasnou péči. Nyní čekám u nich a moc prosím, dejte mi domov, dejte mi to, co jsem ztratila.

Jsem moc hodná fenka, ráda se pomazlím, ukážu bříško a dám Vám pusinku. Ráda spinkám v měkkém pelíšku nebo se vyhřívám na sluníčku, zároveň ale nepohrdnu jakoukoli aktivitou. Líbí se mi hračky, přetahování, výlety, procházky. Na vodítku zprvu trošku táhnu, ale se správným vedením se uklidním. V autě jsem hodná. Veškerou manipulaci snesu i bez košíku. Umím i několik povelů – sednout, lehnout, dát pacičku. Téměř nic neslyším, ale reaguji hezky na posunky. O samotě neničím, neštěkám (ze začátku maximálně chvilku pokňourávám). Hygienické návyky mám perfektní.

Mohu i k dětem. Raději bych byla psím jedináčkem. Ostatních psů si venku nevšímám, pokud si nevšímají oni mě. Na společnou procházku můžeme. Ke kočkám vhodná nejsem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Měla jsem kvasinky na kůži, což je již lepší, i tak je doporučeno krmit mě hypoalergenními granulemi. Zánět v ouškách mám již vyléčen. Jinak jsem zdravá :-)

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.

Lili se zúčastnila i akce Psí hvězdy, kde byla vzorná (viz poslední foto).