Vendelín - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

???? VENDELÍNEK Z MĚNÍNA ????

Dvouletý psí klučina, co doposud znal jen svět o pár metrech čtverečních, plný harampadí a 80 hlavou smečku psích kámošů. Jeho život stál za starou belu. Hlad byl jeho každodenním chlebem, vet péče žádná a jediný kdo se ho věrně držel, byly blechy a různé další breberky.

Toto peklo skončilo.....

Vendelín konečně ví jak se jmenuje, jak vypadá svět tam venku a co obnáší člověčí láska. Už ví že ruce hladí, jak chutná piškot a co je to domov. I když je pouze dočasný. 

Vendelín je neuvěřitelně veselý a pozitivní pes, co vykouzlí úsměv na tváři i tomu největšímu bubákovi. Celý den má tlamičku od ucha k uchu, nemůže se nabažit volnosti a svým jedním okem umí lišácky mrknout. 

Vendelín už má vet kolečko za sebou, je kastrovaný a úplně zdravý. Sice v tom množitelském pekle přišel o zrak na jednom očku ale co.....jemu je to úplně fuk. V pohodě si s jedním vystačí. Říkal tetě....

Vendelín se učí všemu, co má spravný domácí pes umět. Občas se ještě zapomene a doma si třeba označkuje židli. Ale s trochou trpělivosti se toto v pohodě odbourá. Žádný učený z nebe nespadl. Ani Venouš ne. Je to mazel všech mazlů. Všechny které zná miluje a na cizí si musí zvyknout. Je to 6 kilový, trikolorní prcek typu "vestaj" a vejde se naprosto všude. I do malého bytu. 

Hledáme pro něj rodinku bez malých a hlučných dětí, kde jsou srdce a dveře dokořán, z oken je slyšet smích a kde ho přivítají s otevřenou náručí. Ideálně v klidnější lokalitě mimo ruch velkoměsta. 

Vážení budoucí páníčci mohou volat, psát nebo mailovat 1plyšový útulek z.s. Lena Čtvrtníčková 

Tel.602 733 981 

Mail: kalendar2018@seznam.cz