Žofré čeká 7 let - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Žofré, mám asi 8 let, 47 kg. Od svého 1 roku jsem byl v útulku! Jak pokažený, promarněný život, jak nehezký osud :-( Již jsem se smiřoval s údělem velkého psa, živořícího v kotci, neznajícího nic jiného, jen snícího o pravém psím životě. Najednou mi svitla naděje, přišla hodná paní a odvedla mě. Nevěděl jsem, co se děje, jak to, že jsem pryč z vězení. Čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde poznávám část toho, o čem jsem snil. Ale chybí mi láska, jistota, vědět, že jsem doma. Prosím, adoptujte mě.

Tolik si užívám volnosti, svobody, hlazení, procházek. Doma se chovám hezky, neničím, neštěkám, jsem hodný i o samotě, hygienické návyky dodržuji. Venku umím hezky pohlídat. Jee, poznal jsem, co to jsou hračky! A co to je hrát si se psí kamarádkou. Jsem jako přerostlé osmileté štěně :-) Dočasné paničce u všeho chci asistovat. Procházky mám rád, na vodítku chodím hezky. V autě mě to také baví, můžete se mnou tedy i na výlet. Když se něčeho bojím, zabručím a umím být tvrdohlavý. Se správným přístupem to ale zvládneme. Domov hledám pouze uvnitř, u trpělivějších pánečků.

V dočasné péči mám psí kamarádku, kterou mám tolik rád. Psích samců si nevšímám. Mohu tedy k fenkám a k rozumným psím klukům. Ke kočkám vhodný nejsem.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Jesenice u Prahy.