mazlivá Surinka, 6,5 kg - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Surinka, mám 6,5 kg, 7 let. Se svým psím kamarádem Cipískem jsme celý život žili u milující paničky. Ta vážně onemocněla a protože neměla jinou možnost, putovali jsme z bytu do útulku. Panička moc plakala a my také...

Díky spolupráci se spolkem Psí senioři v nouzi jsme nyní v jejich dočasné péči a čekáme na krásný domov. Domů můžeme společně nebo zvlášť, fixovaní na sebe nejsme, důležitější je pro nás člověk, kterého milujeme celým srdcem.

Jsem moc hodná, mazlivá, aktivní fenka, smíšek. Budete mě mít stále za patami, na svého člověka se hodně fixuji. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu. Mohu s Vámi i na delší procházku, výlet...

Mohu i k rozumným dětem, ostatním psům, fenám, kočkám, drůbeži. Raději bych měla pánečky, kteří se mnou budou co nejvíce. Když jsem nervózní, mohu si kousat ocásek.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.

 

Inzerce kamaráda Cipíska je zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=83594