pohodář Bruno

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Rotvajler
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Bruno, krásný, statný kříženec, 54 kg, cca 9 – 10 let. Nevím, co se stalo, ale ocitl jsem se na ulici, odkud jsem putoval do útulku. Měsíce plynuly a mě nikdo nechtěl. Smutně jsem seděl v kotci, čekal.. Jednoho dne mi svitla naděje, přišel za mnou pán, zdál se být hodný a já si ho zamiloval. Celý rok mě chodil venčit a sliboval... Jeho slibu jsem uvěřil, stále jsem doufal, že jednoho dne se už do kotce nevrátím, že mě naloží do auta a řekne: „Bruno, jedeme domů.“ Ale tak se nestalo. A pak přestal chodit úplně. Byla to pro mě další rána. Čekal jsem celkem 2 roky! Vedoucí útulku, které můj osud nebyl lhostejný, kontaktovala spolek Psí senioři s prosbou o dočasnou péči, kde mám prý alespoň nějakou šanci najít domov. Já to vím, jsem velký a starší, ale mám stejně tak velké srdce, které touží po jediném – dávat lásku svým stálým pánům, cítit se někde DOMA. Prosím, adoptujte mě.

Jsem hodný, pohodový, klidný, rozvážný. Doma se chovám krásně, neničím, neštěkám, hygienické návyky dodržuji. Rád se pomazlím, dám Vám pacičku, ukážu bříško. Umím i několik povelů. Miluji jízdu autem, kam si i sám nastupuji. Na vodítku umím, zprvu radostí trošku táhnu. Procházky mám rád, ale stačí mi i zahrádka. Manipulaci snesu, ale když mě bolelo ucho, pan veterinář se mi nelíbil.

Mohu i k rozumným psům, nicméně, je třeba osobně vyzkoušet, zda si padneme do noty :-) Ke kočkám vhodný nejsem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, krev, srdíčko, sono vyšetření mám v pořádku. Trápil mě zánět v uchu, ale to se již lepší.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.