Mazlivý Méďa - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Méďa, 16 kg, cca 12 let, doslova medvídek, ňuňací, mazlivý, moc hodný. O pánečka jsem nepřišel, páneček se mě zbavil sám, a to tak, že mě odvedl do útulku. Když odcházel, nevěřícně jsem zíral, smutným a nechápajícím pohledem ho vyprovázel. Věděl jsem, že se již nikdy nesetkáme. A tak moc prosím, dejte mi domov a již mě nikdy neopusťte. Nyní čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi.

 

Dle slov dočasné paničky jsem čistá dušička, akční, bezproblémový, milující pozornost a hlavně svého pána. Hygienu dodržuji na 100%, neničím, zbytečně neštěkám, o samotě trpělivě čekám, než se dočasná panička vrátí. Manipulaci snesu. Na vodítku umím. Mohu i k dětem, psům, fenám. Na slepice jsem si již zvykl. Kočky proháním, ale neubližuji jim.

 

Jsem vhodný pouze dovnitř, do bytu nebo do domku.

 

Jsem očkovaný, čipovaný, mám chemickou kastraci (vydrží cca 6 měsíců). Nožky se mi vzhledem k věku občas podlomí, ale to mi nebrání v tom užívat si života, procházek, hraní si. Měl jsem horší ledvinové hodnoty v krvi, ale s dietou (Hills K/D pouze Early Stage) se mi srovnaly. Nicméně, je doporučeno v dietě pokračovat.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.