LOKI

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Vendolí
Region: Pardubický
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Loki, (3 roky, 32 kg), je nádherný pes plný síly, energie a lásky. Když se k nám dostal, tak to tak ale rozhodně nebylo. Loki byl extrémně podvyživený, po celém těle měl hnisající rány, uši i ocas rozpraskané do krve.

Loki byl odebraný veterinární správou za týrání, žil zavřený v kůlně plné věcí a špíny. Teď už je naprosto zdravý a připravený na nový domov.

Loki je hodný pes, vůči lidem naprosto bez agrese. "Svoje" lidi bezmezně zbožňuje, cizí lidi nevyhledává, ale pokud už ho někdo třeba pohladí, nikdy nereaguje agresivně. I veterinu zvládá bez problémů, bez jediného zavrčení. S čím má Loki problém, to jsou ostatní psi, je ale zvyklý nosit košík. Loki je velmi chytrý aktivní pes a proto mu hledáme stejně akčního páníčka, který bude chtít s Lokim dál pracovat. Loki již umí spoustu povelů a velice rád se učí. Je to i vášnivý aportér, bohužel je potřeba mít na paměti, že dokáže přeskočit i dvoumetrový plot!! Doma ale bude hodný, nic neničí a zbytečně neštěká.
Pokud tedy někdo hledá oddaného, veselého parťáka, Loki tu na Vás čeká!!!

Pokud se vám LOKI líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete LOKIMU nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

 

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

 

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

 

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

 

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

 

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

 

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!