GERRY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Beroun
Region: Středočeský
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Tak nějak se zjevil ... pes bez čipu, jakéhokoliv označení, přátelský, milý, veselý a v celku dobré kondici. Nikdo ho nehledal, na výzvy nikdo nereagoval. Dostal jméno Gerry, svou misku a své místo v Azylu Tylda.

Od první chvíle se zabydlel tak, jako by tu byl odjakživa. Ivu, svou dočasnou paničku nade vše miluje. Využije každé příležitosti být jí na blízku, drží se jí jako klíště a když jí 5 minut nevidí, pak ji vítá, jako by byla pryč celý měsíc.
S venčiteli chodí s velkou radostí na prochajdy a s cizími lidmi i když je vidí poprvé, nemá žádný problém. Zpočátku na vodítku táhne, ale pak se uklidní.
Na psy doposud moc zvyklý nebyl a tak se trénuje. Už je nechce papat a šarvátky nevyvolává. První návštěva veterináře bylo trochu dobrodružství. V čekárně uviděl pár psů....no, přežili to všichni, nebojte J S kočkami do přímého kontaktu nepřišel ale nijak nevyvádí, když je za plotem zahlédne. Prostě kočka no J

Gerry je kluk drobnější postavy, mix NO, učenlivý, chytrý a moc hodný. Za pár dnů ho čeká kastrace a může směle domů. Zdravotně je fit a kondici má parádní.
Gerrymu je odhadem něco mezi 4-6 lety. Čuminku má sice prokvetlou ale to se stává i mladším ...

Nevíme co si Gerry zažil .... má pár šrámů na těle a chybí mu kus tkáně na spodní čelisti. Není to pro něj žádný problém. Na kvalitu života to nemá vliv. Kde k tomu všemu přišel, nemá smysl spekulovat. Důležitá je jeho čistá duše, povaha a bezelstnost. A teď potřebuje už jen ten domov. Domek, zahrada, přístup do tepla a rodinu, která ho bude milovat, dopřejí mu šťastný psí život a kousek místa v srdci. Gerry je parťák do pohody i nepohody. Může i k odrostlým dětem. Ty malé, by mohl nechtíc porazit.

Gerry přijímá seznamovací návštěvy po dohodě s Iva Stejskalová, u které je v laskavé péči.

Pokud se vám Gerry líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Gerrymu nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!