Rey - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

????REY????

Je mu okolo 4 - 5 let. Mladý pes, co má život před sebou. Vyhozený jako pytel odpadků. Ležel rezignovaně u silnice v příkopu, vysílený, hladový a jedinými společníky byly desítky klíšťat. V dočasce mu jich vytahali přes stovku. 

  Rey neměl čip a nikdo se o něj nepřihlásil. 

V první řadě dostal pořádně najíst, napít a pak prospal hodiny a hodiny v pelíšku. Věděl, že odteď mu nic nehrozí a je v bezpečí u hodných lidí. Dostal jméno Rey, prošel veterinárním kolečkem a je díky Bohu zdravý. Teď nabírá síly, chodí na procházky a hlídá svou dočasnou zahradu. K lidem i dětem je velmi přátelský a jemný. I když ho člověk zradil a zbavil se ho, přesto na člověka nezanevřel. Srdce psů jsou zkrátka ze zlata. Rychle zapomenou na to zlé a váží si toho dobrého, co jim život přináší. 

Rey váží okolo 35 kg a ještě trochu zesílí. Čeká ho kastrace a pak může jít vstříc lepším zítřkům. Domů. 

Rey je vhodný jako jedináček, do domku se zahradou a přístupem dovnitř. Vyhledává přítomnost svého pána a chce mu být co nejvíc po boku. Je to parťák jako hrom. 

Hledáme pro něj ten nejlepší domov na světě. Takový, kde ho nikdy neopustí a bude jako člen rodiny. Takový, kde mu dají fůru lásky, aktivit a budou se mu věnovat tak, jak si toto plemeno zaslouží. Může i k větším dětem. Ostatní psy ani další zvířata nejsou vyzkoušené. 

Jeho šedivý čumáček není stářím....to se tak prostě občas vybarví starostmi. Nikdo neví, kde, jak a s kým žil. Jak se vlastně celý svůj život měl. 

Vážení zájemci, pište prosím něco o sobě, rodině, zkušenostech s psíky větších plemen a jaký život můžete vy Reyovi nabídnout.

Díky Zlaťa Šafranková ,která ho přijala pod ochranná křídla svého spolku OZ POMOC NECHCENÝM ZVIERATKAM VE SVIDNIKU. 

Pouze vhodným z vás se ozveme zpět. Proto si prosím dejte záležet na svém CV.

PIŠTE PROSÍM POUZE SMS NA ČÍSLO 605 222 271 (NEVOLAT)

REY není v 1plyšovém útulku, pouze pomáháme s inzercí