Gaučová dáma Mia - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Mia, krásná kříženka, 25 kg, 9 let. Doslova jsem se podruhé narodila. Jako štěně jsem byla adoptovaná z útulku. Žila jsem si hezký život na gauči. Jednoho dne jsem dostala zánět dělohy. Pánečci nechtěli hradit operaci a dát mi pooperační péči, a tak mě přivedli na veterinu utratit. Naštěstí veterináři zareagovali tak, že mě odoperovali a zavolali spolku Psí senioři v nouzi, který mě přijal do péče. Měla jsem již sepsi a málem zemřela. Několik dní bylo hrozných, ale protože jsem pocítila naději v lepší zítřky, zabojovala jsem. Nyní čekám na ty nejlepší pánečky, kteří mě již neopustí. Prosím, adoptujte mě.

 

Jsem extrémně mazlivá, jemná, na svého člověka se fixuji a vše chci dělat s ním. Budu Vám stále za patami, dávat hlavičku do klína a prosit o mazlení a pozornost. Hygienické návyky mám perfektní. O samotě neničím, ale umím si otevírat dveře a pláču (přes den, v noci spinkám). V tom mi pomáhá buď druhý pes nebo otevřené prostory - například dvířka z domu ven. Veškerou manipulaci snesu, jsem opravdu moc hodná fenka. Na vodítku umím, časem mohu chodit i bez něj. Poslouchám.

 

V dočasné péči mám psí kamarády, pod správným vedením jsem s většinou bez problému, občas jen žárlím. Kočky vyzkoušené doma nejsou, ale venku si jich nevšímám, to si všímám jen člověka :-)

 

Domov hledám pouze uvnitř, v domku, v bytě v případě, že nebudu sama.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Chrást u Prahy, okres Nymburk.