Louis, pouze k dalšímu psovi - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Louis, italský chrtík, 10 let, 6 kg. Společně s dalšími psími kamarády jsme žili v domku, u pánečků, kde panička se o nás hezky starala, měla nás jako děti. Bohužel panička zemřela. My zůstali s pánečkem, který o nás měl takový strach, že nás separoval od všech lidí, včetně veterinářů. Žili jsme jen v kůlně, sami pro sebe. Pak zemřel i páneček a my zůstali sami. Putovali jsme postupně do domovů nebo do dočasných péčí. Já čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a hledám krásný, trvalý domov, kde budu znovu „dítětem“, kde znovu poznám procházky, pozornost...

 

Zprvu jsem opatrný, poté jsem veselý, mazlivý, hravý, legrační. Hygienické návyky se již snažím dodržovat, již jen výjimečně označkuji. Dočasná panička mi dává plenku, jsem na ní tedy zvyklý. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině. I když se někdy leknu, nekoušu. Umím i pohlídat. Ze zahrádky chodím domů na zavolání. Na chůzi na vodítku jsem si již také vzpomněl. V autě o mně nevíte, jezdím v přepravce.

 

Domov hledám pouze uvnitř, ideálně v domku, buď s kamarádem Fidem (béžový chrtík na společných foto) nebo sám, ale jedině s dalším pejskem v domácnosti. Kočky vyzkoušené nejsou, ale nejspíš bych si zvykl.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Přišel jsem o spoustu zoubků, zbyly mi tři. Nicméně, namočené granule jím, snažím se žvýkat i psí tyčinky :-) Krevní testy, sono, srdíčko mám v pořádku. Užívám léky na štítnou žlázu - 115 Kč/měsíc.Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Chrást u Prahy, okres Nymburk.

Inzerce kamaráda Fida je zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=80089