Fido, pouze k dalšímu psovi - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Fido, italský chrtík, 12 let, 6 kg. Společně s dalšími psími kamarády jsme žili v domku, u pánečků, kde panička se o nás hezky starala, měla nás jako děti. Bohužel panička zemřela. My zůstali s pánečkem, který o nás měl takový strach, že nás separoval od všech lidí, včetně veterinářů. Žili jsme jen v kůlně, sami pro sebe. Pak zemřel i páneček a my zůstali sami. Putovali jsme postupně do domovů nebo do dočasných péčí. Já čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi a hledám krásný, trvalý domov, kde budu znovu „dítětem“, kde znovu poznám procházky, pozornost...

 

Jsem bázlivý, opatrný, když zjistím, že mi nic nehrozí, občas si přijdu i pro pohlazení. O hygienické návyky se již snažím. Dočasná panička mi dává plenku, jsem na ní tedy zvyklý. Manipulaci snesu, i na veterině. I když se někdy leknu a oženu se, nemám čím kousnout, přišel jsem o všechny zoubky. Ze zahrádky chodím domů na zavolání, na zahrádce následuji dočasnou paničku a jiné pejsky. Na chůzi na vodítku jsem si již vzpomněl. V autě o mně nevíte, jezdím v přepravce.

 

Domov hledám pouze uvnitř, ideálně v domku, buď s kamarádem Louisem (černý chrtík na společných foto) nebo sám, ale jedině s dalším pejskem v domácnosti. Kočky vyzkoušené nejsou, ale nejspíš bych si zvykl.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. I když nemám zoubky, namočené granule jím. Krevní testy, sono, srdíčko mám v pořádku. V dočasné péči jsem měl po několika týdnech slabý epileptický záchvat.Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Chrást u Prahy, okres Nymburk.

 

Inzerce kamaráda Louise je zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=80090