Sofinka, 17 kg - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Sofinka, mám 17 kg a asi 8 let. Měla jsem psího kamaráda, pánečka, byli jsme šťastní. Nevím proč, ale najednou jsme s kamarádem pobíhali po ulici, bez střechy nad hlavou, bez jídla. Bylo nám hrozně, ale stále jsme měli sami sebe. Pak se mi ztratil i kamarád a já zůstala úplně sama. Byla jsem odchycena a putovala jsem do útulku. Byl to pro mě velký stres, cítila jsem smutek ze ztrát, panikařila jsem, nikoho k sobě nechtěla pustit. Pak pro mě přijeli lidé ze spolku Psí senioři v nouzi, kteří mě odvezli do své dočasné péče. Rozkvétám, je mi stále lépe a lépe na duši a hlavně, mám naději... v krásný domov. Prosím, adoptujete mě?

 

Zprvu se bojím, ale když zjistím, že mi nic nehrozí, jsem skvělá fenka, smíšek, „prdloušek“, mazlík, vesele běhající sem a tam. Aktivita mi nechybí. Hygienické návyky dodržuji, neničím, štěkám jen, když hlídám - to umím velmi dobře. I když, syčák na mě zadupat, tak uteču :-) Na vodítku zprvu táhnu, to samou radostí. Již poslouchám, to samé manipulaci již snesu (zapínání obojku, vodítka, nošení, atd.). A když se mi nějaká nelíbí (některé úkony na veterině), mohu mít košík. Ráda jezdím autem.

 

Pejsky i fenky snesu. Ke kočkám vhodná nejsem. Domov hledám pouze uvnitř, ideálně v domku.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, bez zdravotních problémů. Přeočkování mě čeká.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.