Brawn

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Vysočina
Datum nálezu: 23.09.2022
Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Brawn
Věk : 2,5 roku
Velikost : velký
Snášenlivost : pouze jako jedináček
Nachází se : Šachotín ( Vysočina)
Kontakt : fb Michaela Anastázie Zezuláková, tel. číslo: 776881772

Brawn je typický představitel pasteveckého psa, jde o křížence kavkazského ovčáka. Z počátku nedůvěřivý k lidem které nezná, dlouho mu trvá, než k sobě někoho pustí, dočasce trvalo opravdu řadu týdnů, než mu mohla sundat náhubek. Pod spolek se dostal tak, že majitele, kterému dal Brawn své srdce odvezli do nemocnice, ze které se již nevrátil. Brawn zůstal na pozemku u domu a rodina tam za ním dojížděla, krmit ho přes kotec.
Ani je si však k sobě Brawn nepustil a tomuto mladému psu hrozilo uspání.
Nyní žije v kotci s výběhem, chodí pravidelně na vycházky, ale nejspíš z něho nikdy nebude vyloženě rodinný typ. V domácnosti dočaskářky si vybral jednoho člena, kterého respektuje a věří mu. Ostatní uživatele, dá se říci trpí na svém území.
Brawn určitě není psem do města, naopak na samotě u lesa, kde bude moci střežit domácnost bude šťastným. Hledáme pro něho zkušeného člověka, který bude mít dostatek trpělivosti a snahy, aby k němu našel tento majestátný medvěd cestu. Už jednou se mu podařilo věřit novému člověku, věříme, že i na podruhé se zadaří a Brawn bude dokonalým společníkem nějakému samotáři, člověku bez malých dětí a jiných zvířat. Někomu, kdo už jednou láskou k pasteveckým psům zaplanul.
Brawn je celý život zvyklý žít venku, v kotci se zateplenou boudou, mít pro sebe zahradu a svého pána, v domě nebydlel, takže nedokážeme říci, jak se bude uvnitř domu chovat, ani jak zvládne dodržovat hygienu.
Do nového domova půjde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, po kladné předadopční kontrole a sepsání adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek. Z důvodu jeho složitější povahy počítejte s více návštěvami, než vás vůbec začne trochu brát.
Více informací vám ráda poskytne dočaskářka.
Postup adopce naleznete zde : http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/