aktivní mazlík Sagi - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Reportáž o Sagim na Blesk Tlapky zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/736682/sagiho-po-12-letech-odlozili-do-utulku-najde-ciperny-psi-senior-jeste-novy-domov.html

Jsem Sagi, Sagvánek, kříženec dobrmana. Mám 32 kg, 11 let, ale jsem ve skvělé kondici. Kdyby můj věk nebyl potvzen, veterináři by mi odhadovali méně. Víte, oni mě zradili. Miloval jsem je celým svým srdcem, zemřel bych pro ně... Odložili mě z tepla domova do útulku. Prý se o mě již nemohou starat. Byla mi zima a ti plačící psi kolem, nedával jsem to. Tak útulek oslovil spolek Psí senioři v nouzi, který mě přijal do dočasné péče. Jsem v teple, ale cítím, že domov nemám. Prosím, adoptujte mě.

Jsem přátelský, mazlivý, užívající si lidskou přítomnost s tlamkou od ucha k uchu. Ve všem Vám budu asistovat. Dle dočasné paničky jsem „zlatíčko, dobrá duše, která touží být se svým člověkem“. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím, zprvu pláču, ale po chvíli se uklidním. Na vodítku umím, procházek si užívám, ale i daších aktivit, i v autě jezdím rád. Manipulaci snesu.

Psy i feny snesu, kočky proháním.Domov hledám pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku. Užívám kloubní výživu.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Jesenice u Prahy.