DENY

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Čtyřlístek pro hafany, z.s.

Podrobný popis

Denny nikdy nežil šťastným psím životem. Se svojí paničkou žil v maringotce na Praze západ, celý den byl přivázaný na šňůře. Neznal socializaci s jinými psy, na procházky nechodil. Panička na Dennym lpěla a měla ho ráda, fyzicky mu neubližovala. Odvezli jí již poněkolikáté do nemocnice, nyní se s jejím návratem a péčí o Deníska nepočítá. Denny je momentálně v maringotce sám, nešťastný a opuštěný. Již druhým týdnem ho chodí krmit a venčit slečna, které není jeho osud lhostejný. S fenkami si rozumí, k psům je agresivní. Lidi a děti má rád.
Dennymu našla i páničky, postarší pár. Denny se první dny choval vzorně, pobýval uvnitř domu a na zahradě si konečně užíval pohyb na volno. Avšak po pár dnech si začal Denny bránit paničku a na pána vrčel. Proto by Denny potřeboval individuální, trpělivý a láskyplný přístup. Potřebuje zkušeného majitele, který se mu bude věnovat. S Dennym teď paní tráví až tři hodiny denně a říká, že je naprosto úžasný pes, vděčný za každé pohlazení. Má cca 6let, je statný a silný kříženec, na vodítku chodí vzorně a poslechne i na přivolání. Je čistotný, ale pobyt na zahradě by pro něj byl ideální. Byl by skvělým hlídačem a výborným společníkem pro někoho, kdo ho bude mít rád a konečně mu dopřeje plnohodnotný psí život. Situace je nyní urgentní, pokud se nenajde vhodný domov, Dennyho čeká odvoz do útulku, kde paní i my vidím jeho šance na umístění hodně malé. Nyní je v Praze, tel:
725 504 247. Dovolíme si souhlasit se slovy paní Moniky: "Nechci přestat věřit, že na něj někde čeká člověk, kterému by dělal radost."