Šarlotka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Šarlotka, maltézačka, mám 5,5 kg, cca 7 let. Kéž bych vám mohla vyprávět svůj příběh. Ale já nevím... Pamatuji si jen, že jsem se ocitla v útulku, srst samý dred a moc jsem se bála všeho a všech. Jako klepající se hromádka neštěstí jsem putovala do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi. Po nějaké době jsem se začala rozkoukávat, zjišťovat, že lidská ruka hladí a že psí život může být krásný. Prosím, najde se někdo s velkým srdcem, citlivým přístupem, který mi dá milující domov? Čekám a doufám...

 

Každým dalším dnem si zvykám na lidský dotek a lásku. Je to úžasné a já si to tolik užívám! Vyžaduji venčení co cca 3-4 hodiny, kromě noci, to vydržím i 8 hodin. Pokud nestihneme jít ven, naučila jsem se i na podložku. Ráda papám a spinkám. O samotě neštěkám ani neničím. Na vodítku umím, delší procházky zvládnu, ale nejsou nutností. V autě i v MHD cestuji bez problému.

 

Snesu psy i feny, z některých větších mám respekt, ale neútočím na ně. Nejraději bych našla domov s druhým psím parťákem/parťačkou, po kterém se budu opičit :-), pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Ke kočkám jsem vhodná také.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká. Krev i srdce mám v pořádku, zoubky vyčištěné.Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Praha.