Roztomilý Žeryček, 10 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Žeryček, jemný, roztomilý pejsek, zraněná dušička. Mám 10 kg, 14 let. Žil jsem převážně na zahradě, kdy mí lidé byli uvnitř. Nepřišli mě pohladit, popovídat si se mnou, nevzali mě na procházku. O to vše se starala paní sousedka, kterou jsem měl rád, ale ta si mě vzít bohužel nemohla. Vysbobozením pro mě bylo, že mí lidé postupně odešli a mně se tak mohlo hledat umístění jinde. Sousedka plakala dojetím, když jsem odjížděl do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, s příslibem, že se konečně budu mít krásně. Prosím, adoptujte mě, vynahraďte mi všechna ta léta...

 

Jsem hodný, mazlivý, venku stále aktivní. Hygienické návyky dodržuji perfektně, o samotě neštěkám, neničím. Na vodítku umím, zvládnu i delší procházku, po které spokojeně spinkám. Ale stačí mi i venčení na zahrádce. Jízdu v autě zvládám. Je třeba citlivější manipulace – při zvedání, nečekaném hlazení, …. se lekám. Proto bych raději našel domov bez malých dětí.

 

Ostatních psů si nevšímám. Rozumnou psí parťačku (parťáka) bych mít mohl. Kočky proháním.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku, zoubky vyčištěné. Trošku hůře vidím a slyším, což je k věku normální, jinak jsem prý jako jura :-)

 

Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Radim, okres Kolín.