Rex - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek z.s.

Podrobný popis

REX 

URGENTNĚ HLEDÁ DOMOV

 

Rex je 6letý pan pes. Pán se o něj nezvládá postarat a tak se Rex vždy čas od času venčí sám. Většinou skončí v záchytném kotci a odsud ho vracejí majiteli. Po dohodě s dcerou majitele, hledá Rexík svůj nový domov. Rodina moc dobře ví, že tady jiná cesta není a pes může skončit pod koly auta. 

A tak se pokusíme o malý zázrak v podobě domova, pro tohoto vyzrálého, psího gentlemana. 

Doba je zlá a to víme všichni. Každý se bojí co bude nebo nebude a další "strávník" v rodině je pro mnohé "nadstandart a přepych" 

Ano....Rex je kus psiska....

Rex je psí pán v tom nejlepším věku. Pubertu má za sebou, je rozvážný, klidný a důstojně vás bude reprezentovat u nohy. Vodítko ovládá, základní povely také a je na něm vidět, že prošel vycvikem. Ač je to možná déle, stále si to pamatuje. Miluje děti i dospěláky. Je to naprosto pohodový a bezproblémový pesan,  co bereza kámošei kočky. Procházky zvládá a nic mu nebrání v normálním aktivním životě. 

Ideální domov by byl domek se zabezpečenou zahradou ale bydlením uvnitř v teple. V současné dočasce spí v posteli a náležitě si to užívá 

Rex bude vděčným a ideálním psem i pro starší rodinku, kde milují klidné a pohodové procházky a s láskou se ujmou tohoto krasavce. Stačí mít pro něj kus místa v srdci a kousek místa v teple domova. On vám to oplatí svou láskou a věrností, jakou umí dát jen pes. 

Víc informací dostanete u Káči z 1plyšový útulek z.s. u Brna,

 tel.602 733 981. 

Mail: kalendar2018@seznam.cz 

Tak směle do toho... vážení budoucí páníčci. Rex je jen jeden ❤