Daffy (D) - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat z.s.

Podrobný popis

DAFFNE (Dafinka) HLEDÁ DOMOV
Právě jsem přivezla na Heaven Ranch Dafinku. Dafinku si adoptovala rodina jako štěňátko. Ta je ale doma, než se vsichni vrátí z práce nešťastná a když rodina odejde do práce a do školy, Dafinka po celou dobu pláče. Velice strádá. Její páníček mě oslovil s bolavým srdcem, že jí musí najít nový domov a protože si to sám netroufá, protože nemá zkušenosti, požadal o pomoc nas, aby Dafinka našla opravdu ten nejlepší domov. Hledáme výhradně domov klidný a kde bude stále někdo doma....nejlépe aktivní seniory. Dafinka je umístěna u nás na Heaven Ranch v Srbcích u Luže okr.Chrudim info 728 017 627
Protože se jedná o fenečku, která bude žádaná u různých nežádoucích osob, zde je naše preventivní opatření: Zájemci, kteří chtějí pejska na zahradu bez přístupu do domu, NEVOLEJTE!!!!
Pokud sháníte živou hračku pro dítě, NEVOLEJTE!!!
Pokud nerozumíte, že za pejska budeme požadovat adopční poplatek, který nám vynahradí nejzakladnèjsí náklady za péči o pejska, což je očkování, čipování, kvalitní granulky, prosím. NEVOLEJTE!!!
Na komentáře typu "mám zájem" a "kolik stojí" NEREAGUJEME!!!
Pořizujete si člena rodiny na 20 let. Takže vyžadujeme zdvořilou komunikaci na úrovni uměrnou této situaci. Před zavoláním zvažte, zda o pejska má zájem skutečně celá vaše rodina a není to jen vaše zbožné přání. Děkujeme za pochopení a úsporu našeho drahocenného času.