Árny

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek

Podrobný popis

???? ÁRNY ???? 

3 letý kokršpaněl, který skončil v útulku.....

Dle popisu, který majitel poslal mailem, to měl být prostě milionový pes. První den v útulku opravdu byl. Ovšem rychle se rozkoukal a ihned další dny vystrkoval postupně růžky. Rezervace, kdy měl jít domů padla. A to je dobře. Paní byla moc jemná, měkkosrdcatá a Árny by jí během pár hodin ukázal, kdo bude u nich doma pánem. Kokr je to moc hezký ale tvrdohlavý. Je vidět, že s výchovou si nikdo hlavu nelámal a tak nějak se "vychovával" tak, jak chtěl on sám. Zkouší kam až může zajít a kolik toho unesete. Když není po jeho, bublá a umí být i nepříjemný. 

Takže....Árny potřebuje pevnou ale laskavou ruku, zdravě sebevědomé pány kteří mu určí hranice a usměrní ho do patřičných mezí. Vysvětlí mu, že on není ten, který bude doma psát pravidla. Není to pes k dětem( pro jistotu) ani pro začátečníky a ani k těm, kteří si pořizují svého prvního psa v životě. Je to pes ke zkušeným pejskařům. Je zvyklý v bytě, ovšem klidně vám hupsne na kredenc. Potřebuje zkrátka unavit aby nezlobil. Potřebuje vychovat a taky má větší respekt z mužů. Na holky to zkouší.

Zájemci....tenhle kokrouš je prostě výzva. Tak kdo si věří, zavolejte, přijeďte se seznámit a povíme si víc. Ano, víme že je to dáreček k pohledání...ale vše se dá napravit trpělivým přístupem. V jádru je to hodný pes, jen měl štěstí na lidi, kterým byl úplně fuk. On sám za to nemůže. Prostě vzal svůj život do vlastních "rukou". Nic jiného mu totiž nezbylo. 

Árny je čipovaný, zdravý a očkovaný. 

Zájemci pište nebo volejte na číslo 602 733 981, mail: kalendar2018@seznam.cz 

1plyšový útulek z.s. Lena Čtvrtníčková .

Árny se nyní nachází u Brna