Scheddi - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Kynšperk nad Ohří
Region: Karlovarský
Datum nálezu: 30.07.2022
Akt. umístění: Záchranná a odchytová služba pro zvířata - Petr Prokeš

Podrobný popis

Scheddi byla nalezena s rozsáhlým kožním onemocněním. Jako neléčené ji muselo velmi trápit již dlouhou dobu. Aktuálně probíhá léčba kůže antiparazitiky, antibiotiky, koupelemi a dalšími podpůrnými přípravky na zvláčnění kůže. Fenka aktuálně i hárá. Bude trvat dlouho než se vyléčí a značně poškozená kůže se zahojí, ale děláme vše proto, aby se jí brzy ulevilo a byla z ní zase fešanda.  

Fenka je to velice hodná, přátelská a pokud nemá záchvat svědění, tak i veselá, hlavně když se už chystá nějaká voňavá bašta. I když ji stále něco provádíme, tak je velice trpělivá. 

Zatím to není možné, ale už se moc těší až bude moct člověka celého umazlit. Bude moc vděčná za domov, až přijde ten čas. 

EDIT.: 

Už to bude měsíc, co máme Sheddinku u sebe. Přišla jako troska a je z ní veselá holka do nepohody. Byla ukončena antiparazitární terapie, léčba antibiotiky, pomalu se objevují nové chloupky. Kůže se dostává do lepšího stavu a celkově je na ni milejší pohled a pohlazení. Zůstávají doplňky stravy, občasné koupele. Miluje procházky, všechny lidi. S pejsky, co se zatím stihla potkat, nemá problém. Miluje jídlo, miluje hračky, prostě miluje život. A my už bychom ji rádi dopřáli si ho užívat plnými doušky, protože tahle skvělá holka si to fakt zaslouží. Jediné co fakt nemá ráda, když odcházíme, ale pak si tiše spinká. Nic neničí, ale štěká, když přicházíme, tak od radosti a když odcházíme, tak od smutku. Už jsme ale zažili horší, kteří jsou nyní bez problemů doma v bytě, ale možná lepší baráček.
Pokud by chtěl někdo Scheddince poskytnout domov, může se ozvat na email p.prokes-zosz@email.cz