LUSSY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: PARDUBICE
Akt. umístění: Sense of Touch z.s.

Podrobný popis

LUSSY 

MOC PROSÍ ASPON O DOCASNOU PECI!!!!
Neměla ve štěněcím věku štěstí na dobrou rodinu. Když už jí konečně našla a je šťastná, z velmi vážných (zdravotních) a rodinných důvodů musí o dům dál.
Lussy - 8 letá, jemná fenečka s váhou 26 kg
V půlroce jí paní odkoupila o našich spoluobčanů, kteří jí krutě týrali. Zavírali jí do mrazáku, do tmavého sklepa, mlátili jí a kopali. To vše za aktivní účasti děcek. Zdevastované štěně s láskou vypiplala a uzdravila její tělo i duši. Lussy je čistotná a doma vzorná psí holka. Miluje děti a dala by za ně život. Psy a kočky si vybírá. S některými je okamžitě kámoška, na jiné vrčí. Na procházkách se drží u nohy, základní povely ovládá a na zavolání okamžitě přijde. Je citlivá na tlapky a je to tak trochu problém při stříhání drápků. Lussy nesnáší kotec. Leží v koutku, nežere a bojí se v tu chvíli ruky. Zřejmě to v ní evokuje dávné vzpomínky na její psí dětství, kdy jí samotnou zavírali a bili.
Zdravotně je na tom velmi dobře až na anální kylu. Pravidelně očkovaná, veterinárně ošetřovaná a čipovaná 
Lussy bude potřebovat určitě někoho se zkušenostmi, ne úplného pejskaře začátečníka. Nejsou to psi vhodní do kotce, nebo bydlení venku. Pouze uvnitř jako členové rodiny.
Zájemci pište prosím něco o sobě, rodině a jaký domov můžete vy pejskům nabídnout. Také jaké máte pejskařské zkušenosti.
Pište nebo volejte na tel 606 175 317