Bria

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: 1.plyšový útulek

Podrobný popis

BRIA 

Další fenečka, kterou vyhodili na ulici...

Toulala se samotinká, smutná a hladová. 

Kde a jak žila, vypovídal její stav. O vzorné péči nemohla být vůbec řeč. Hubená tak, že když jí pohladíte, spočítáte jí žebra. Je vidět, že 2× do roka rodila a někomu sloužila jako stroj na štěňata a zdroj příjmů. Zřejmě dosloužila a stala se nepotřebným "zbožím". 

Její osud tím byl zpečetěn...

Rezignovaně bloumala mezi vesnicemi a možná si přála potkat aspoň jednou za život hodného člověka. To Anděl strážný vedl její tlapky .... dostala se do těch nejlepších rukou. Zlatka a její domácí láskyplná péče je tu pro všechny týrané, vyhozené, nemocné a nechtěné psí duše. V každém vykřeše jiskru naděje a chuť do života. Tahle bezejmenná fenka s neskutečně smutným pohledem má odteď svou jistotu. Jistotu, že už jí nikdy nikdo neublíží, že dostane ten nejlepší domov na světě a do své smrti už bude jen a jen šťastným psem. Její život bude zalitý sluncem...to jí už teď můžeme slíbit. 

Její jméno nebyla náhoda. Je keltského původu a v překladu znamená silná a šlechetná. Ona prostě dělá čest svému jménu. 

Je přesně taková. Je to Bria.

Nyní váží 33 kg a až bude v úplné kondici, bude mít okolo 40 kg. Bria je nádherně stavěná fenka s ušlechtilou hlavou a výstavním postojem. Nic bychom za to nedali, že má někde v šuplíku rodokmen. 

Ovšem čip neměla a nikdo se o ní nehlásí. 

Hledáme jí domov snů, kde bude šťastná, spokojená a milovaná. Nejlépe by jí bylo jako jedináčkovi. Na ostatní psy a fenky se moc netváří. Pokud byla někde celý svůj 3 letý život zavřená na dvorku, neměla šanci potkat psí kamarády, těžko jí něco vyčítat. 

Chceme pro ni zkušenou rodinku, která s ní bude pracovat a ví, co obnáší taková plemena. Lidi miluje ale přes to všechno nedoporučujeme k dětem. Ideální by byl domov u lidí středního věku, s domkem, dobře zajištěnou zahradou a přístupem dovnitř. 

Domů půjde očkovaná, kastrovaná a zdravá. 

Zájemci pište prosím něco o sobě, rodině, věk, bydliště, práce a zkušenosti s většími plemeny. 

Vhodným zájemcům se ozveme zpět. 

PIŠTE PROSÍM POUZE SMS NA ČÍSLO 605 222 271 (NEVOLAT, NA E MAILU JSME SPORADICKY)