Enjinka, pravá labradorka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Je prý až s podivem, že celý život jsem žila v kotci, prý občas i na řetězu, a chovám se jako pejsek, který žil doma. Ale to je moje vděčnost, z toho krásného nepoznaného. Původní páni se stěhovali, tak se mě vzdali. Putovala jsem do spolku Psí senioři v nouzi, kde vidím, jaký může být psí život. Ale chybí mi to hlavní, jistota, láska. Prosím, dejte mi domov.

 

Jsem Enji, fenka labradora, 9 let, 37 let. Jsem aktivní „prdloušek“ vděčný za každý kontakt se svým člověkem. Tak ráda se mazlím na gauči, kde vám dám pořádnou pusu, běhám po zahradě, chodím na procházky, jezdím v autě. Na vodítku zprvu táhnu, to samou radostí. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Na zavolání přijdu. Manipulaci snesu, i na pana doktora jsem byla hodná.

 

K rozumným psům mohu. Zprvu se jich bojím, ale když zjistím, že mi nic nehrozí, jsem s nimi bez problému. V dočasné péči jsem ve smečce. Kočky snesu, to tvrdili mí páni, v dočasné péči kočky nejsou. K dětem mohu také, ale vzhledem k tomu, že jsem někdy trošku hrrr, tak raději jen k větším.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká. Vidím, slyším, krev i srdce mám v pořádku. Mám displazii kyčelních kloubů, ale kdyby mi to neřekli, neřeším jí :-) Užívám tedy kloubní výživu.


Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy.Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.
Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.