Taverna

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Fosters z.s.

Podrobný popis

Hledá se domov pro Tavernu.
AKUTNÍ!
Taverna je krásná 5letá fenka. Velikostně jde spíše o středního pejska, 25kg. Je přátelská k lidem, mazlivá, klidná, hravá a aktivní, ale po pořádné procházce o ní člověk několik hodin ani neví:). S pejsky i fenkami vychází velice dobře, avšak štěňata a další zvěř (kočky, zajíci, srnky) nejsou úplně kamarádi. Je skvělá do bytu, ale i domečku, avšak dvůr je ale potřeba mít zabezpečený, je vynalézavá a tak může utéct. Povahově je velmi klidná, hravá, oddaná fenka. Strašně dobře se učí novým věcem a přizpůsobuje se. Je velmi závislá na svém páníčkovi, z toho důvodu má velký problém zůstávat sama doma, štěká, škrábe na dveře a ve stresu dokáže občas něco zničit. Proto je potřeba páníček, který má s tímto problémem nějaký zkušenosti či je ochotný se ji věnovat. Momentálně se nachází v dočasné péči, kde si ji nemůžou vynachválit, ale z důvodu, že nevydrží sama doma, mladý pár není schopen ji věnovat veškerý čas, který ona potřebuje.
Taverna se nachází v dočasné péči v Praze. Je očkovaná, odčervená, odblešená, čipovaná, kastrovaná. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 3000 Kč. Kontaktovat nás v případě zájmu můžete na info@fosters.cz

 

Starší popis:

Taverna je hodná, přátelská fenka, má cca 55cm v kohoutku. Snáší pejsky i fenky, vhodná k začátečníkům, seniorům, k dětem. Nenáročná a vděčná fenka, je vhodná spíše do domu, v bytě si zvyká zatím velmi pomalu. Skvěle a ráda plave. Není ráda ponechána o samotě. Povahově je to velmi hodná fenečka, potřebuje však někoho, kdo se jí bude věnovat a naučí jí, jak to na světě chodí. Nyní je v dočasné péči, předtím však zažila jen kotec.

Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 3000 Kč. Fenka je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, s mezinárodním PET PASem, odčervená.

Aktuálně se nachází v dočasné péči v Praze.