BARNEY - POKOJNÁ DUŠE

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: JIŽNÍ MORAVA
Akt. umístění: Sense of Touch z.s.

Podrobný popis

 BARNEY - PASTEVEC A OCHRÁNCE 
Barney je 4 -5 letý mix asiata.... krásný, statný pes, nejlépe jednoho pána.
Barney byl nějaký čas v útulku, odkud byl adoptován do rodiny. Díky úrazu a dlouhodobému léčení paničky, musí bohužel o dům dál.
Tento krasavec je povahou typický pastevec. Své domací pány miluje a chrání. K cizím je ostražitý. K ženám je přatelský, zřejmě byl na ně zvyklý i z útulku a víc si je oblíbil.
Je vhodný spíš jako jedináček, do rodiny bez dětí, koček a ostatních zvířat.
Barney miluje procházky a po delší tůře, když se pěkně unaví, dokáže zbytek dne prolenošit a prospat. Na vodítku chodí pěkně a u nohy. Základní povely by chtělo ještě pilovat. Přivolání má tak na potřetí..... ale snaží se 
Nikdo s ním v minulosti moc nepracoval a tak se stále učí. Je to velmi rozumný a tvárný pes. Potřebuje trpělivého pána s přirozenou autoritou, vyrovnaného, který má zkušenosti s plemenem a Barney tak nebude muset nic v určitých situacích řešit. Zkrátka takového člověka, kterému bude plně důvěřovat.
Venku si ostatních psů prakticky nevšímá. Konflikty nevyvolává. Je si vědom své síly. Občas se mu nelíbí nějaký člověk (muž) a to zbystří. Zřejmě v něm určitý typ evokuje jakousi zkušenost z minulosti. Ale dá se uklidnit a jde se dál.
Je ještě spousta věcí, které potřebuje doučit. Proto hledáme pána, který bude mít na Barneyho čas. Není to pes vhodný do bytu ani k celodennímu odložení do kotce. Je parťák a člen rodiny. Proto pro něj chceme to nejlepší. Zahradu, zateplenou boudu a domov se vším všudy.
Páníčci musí počítat s důkladným prověřením, předadopční kontrolou a menším zákrokem. Barney má třetí víčko. Nic složitého ani závážného.
Do nového domova půjde plně vakcinovaný, odčervený a zdravý. Samozřejmě s adopční smlouvou.
Zájemci pište prosím sms o vašich zkušenostech se psy a co můžete vy tomuto krasavci nabídnout.
Kontakt 606 175 317 (jižní Morava)