Šíba, 13 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

4 měsíce u opuštěného domu! Přišel jsem o oba pánečky, první můj velký smutek, šok ze ztráty milovaných. A poté? Neměl, kdo by si mě vzal. Zůstal jsem sám. Hodní lidé mě chodili krmit, ale.. Ptal jsem se, kde je přítomnost člověka, mazlení, usínání u někoho, lidské teplo? Jak to bude dále, takto budu žít až do svého konce? Věděl jsem, že takto žít ale nechci, že to raději zemřu. Jednoho dne se mé dny rozjasnily. Dostal jsem se do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi, kde mi slíbíli, že mi najdou domov, že již nebudu opuštěný. Prosím, adoptujte mě.

Jsem Šíba, mám 13 kg, 12 let. Jsem stále velmi aktivní, mazlivý, hodný. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím. Zprvu jsem poplakával, ale to již nedělám. Na vodítku umím, procházek, ale i všech dalších aktivit si s Vámi budu užívat. Manipulaci snesu, i na pana doktora jsem byl hodný.

 

V dočasné péči mám psí, kočičí kamarády, ale i drůbež. Se všemi jsem bez problému. Mohu i k rozumným dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku, v bytě v případě, že mi dopřejete dostatek pohybu.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku. Prý hůře slyším, ale to mi v ničem nevadí.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.