Sára - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Oz Archa Janka a Saška

Podrobný popis

 
SÁRA, Sárinka je cca čtyřměsíční krásný mix, pravděpodobně zmenšenina holandského ovčáka krátkosrstého x s jezevčíkem. Našla se vyhozená nějakým "dobrodincem" v poli u silnice. Váží 9 kg, v dospělosti odhadujeme střední vzrůst. Je nesmírně něžná a mazlivá s hlubokýma očima plnýma smutku, ale i naděje, že se i na ní v životě usměje štěstí a najde nový domov plný lásky.
Sára je velmi bystrá a učenlivá. Přesto, že je ještě štěňátko již se u ní projevují vlastnosti dobrého hlídače.
Sára je velmi temperamentní, potřebuje hodně pohybu. Proto hledá rodinu, s RD a zahradou kde by měla velký výběh, mohla chodit na výlety a proběhat se po louce.
Doma se potřebuje přitulit na gauči a v posteli ke svému člověku, t.z.n., že pouze venkovní pobyt nepřipadá v úvahu. Miluje děti, vzhledem k temperamentu raději větší, vychází dobře se psy i kočkami. Až najde svou rodinu, bude jí milovat a chránit celým svým srdcem.
Adopční smlouva s příslibem kastrace v dospělosti a adopční poplatek je součástí adopčního procesu. Sára je očkovaná, odčervená, čipovaná s EU pet pasem. Co nejvíce info o Vás a podmínkách pro Sáru směřujte prosím na messenger: Ivana Vd Maas nebo tel/whatsapp 725 912 605
Sára se nachází v dočasné péči u naší obětavé Lenky Lenka Vasilovčíková v Poděbradech. Návštěva po dohodě je možná.