Rudy, 10 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Měl jsem domov, mazlení, svojí paničku neustále nablízku, pelíšek a misku plnou papání...do jisté doby. Moje panička měla svůj věk, zapomínala, že jsem tady já a mám hlad. Stalo se dokonce, že jsem nedostal najíst déle než týden, a to už bylo k nevydržení. Paničce jsem byl odebrán, a adoptoval si mě pán, se kterým jsem prožíval hezké chvíle, ovšem jen do doby, než dostal práci v zahraničí. Protože jsem nerad sám, nemůže si mě vzít s sebou a musím hledat domov jiný. Prosím, adoptujte mě, dejte mi jistotu, lásku již napořád. Nechci již další změny...

 

Jsem kříženec jezevčíka Rudy, 11 let, 10 kg. Zprvu jsem opatrný, poté mazlivý. Budete mě mít stále za patami, budu s Vámi chtít dělat cokoli. Hygienické návyky dodržuji. Bojím se rychlých pohybů a křiku, přál bych si tedy raději domov v klidnějším prostředí. Na vodítku umím. V autě jsem hodný. Manipulaci v blízkosti člověka, kterému věřím, snesu, i na pana doktora jsem byl hodný :-)

Na psy zprvu útočím, ale když zjistím, že mi neublíží, jsem s nimi kamarád a mohu v nich najít i jistotu. Proto, mohu mít i vyrovnaného psího kamaráda, pokud budete trpěliví a budete nás seznamovat postupně. Ke kočkám vhodný nejsem.

Domov hledám uvnitř, v domku = ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě. Do bytu mohu pouze v případě, že se mnou budete neustále. Tolik se na Vás nafixuji, že o samotě pláču (ale neničím).

Jsem očkovaný, kastrovaný, čipovaný, krev i srdce mám v pořádku.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Děčín pod Psí senioři v nouzi, z.s.